Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

niektórzy jeszce mają obowiązki,byłam w biedronce.zatrudniłam sie jako kasjerka. Trzeba nasz budżet reprezentacyjny podreperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam pewien plan - jako ze potrzebujemy dozo pieniedzy a fanka na kasie zarobi marne grosze to mam propozycje. Obramujemy biedronke - plan jest krotki i prosty fanka otworzy drzwi w nocy i ukradniemy z 10 palet drazy z biednoki a pozniej bedziemy je sprzedawac na allegro lub na targowiskach. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez inna propozycje - otworzymy klub GOGO z jako ze utalentowanych tancerek u nas dostatek :D wiec mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie kompromis w każdy piątek wieczorem występ Franka z budowy i o wzroście dla dam.Wstep 50 zł dla nas pozostałe dni tygodnia,przecież kiedyś i my musimy odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fanka tak mało nas cenisz :( tylko za 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D bedziemy lezaly na stuzlotowkach i bedziemy patrzyly na sufit ze stuzlotowek :D a jak chlopaki sie bardzo postaraja, to z biegiem czasu stuzlotowki zastapia nam papier toaletowy ;) ... no dobra.. moga byc 50tki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
franek zwal se konia -bedziesz mniej porywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobra, to ja tez wierze :D dobrze, ze jestem czorno ;) zaraz go zaatakuje cyklonkiem B 😠 jeszcze tylko raz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie.. dawno nie zadladalam. i dzis narazie tez tylko na chwile.. bede pozniej :) a widze, ze interesa sie rozkreca.. b. ladnie :D gdyby przy tym, potrzebny byl jakis odpadek radioaktywny to sluze pomoca :) a ja wyjechalam sobie i odpoczywam.. w koncu :) glusza, cisza, spokoj.. jednym slowem prawie raj ;) Aco tam slychowac u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa to panienka ma ritbergery przecwiczone ;) :D :D dobrze, ze dzis nikt nie bedzie sprzatal, wiec nie podmiecie Cie nikt :D a ja jestem w gorach :) niestety tylko swietokrzyskich.. bunkrow nie ma ;) ale tez jest zarabiscie ;) :D ide na spacer.. pocwicze tulupy - ja jeszcze na ich poziomie :) do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbujce mnie nie dopadli :D w ogole nikt mnie nie dopadl ;) ale chyba dlatego, ze wzbudzam postrach wsrod miejscowej ludnosci.. bo moje drobinki radioaktywne (ktore mam zawsze przy sobie) - swieca :D qwertz widze, ze w stopce zamieszczasz coraz wiecej informacji na swoj temat ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie nie wszystko pomyliles gapciu :) to Wy bedziecie tanczyc, a my tylko kase bedziemy liczyly :) dobrze, ze kupiles rure, przyda Wam sie - wypoleruj ja ladnie i GO GO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie znajdziecie napalone dziewczyny ktore zechcialy by nas ogladac - za to ja sciagne do klubu miliony facetow zechcacych ogladac was na rurze bez gory gdy wiwatujecie bez stanikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczyny sie nie martw :) tego kwiatu jest pol swiatu..szczegolnie tych spragnionych ogladania Was :D a Wy napewno macie duzo do zaoferowania ;) bo pomijajac wszystko, jakos nie moge sobie wyobrazic, ze wiwatuje bez stanika :O wzgledy fabtyczne.. za to Wy bedziecie napewno pieknie wiwatowac na stojaco ;) :D poza tym to juz dawno bylo ustalone - zapytaj kierowniczki :) jesli mi nie wierzysz. Wiec oliwka, rurka, mucha - gotowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×