Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ten na zdjeciu to ten ktory chcialem kupic ale okazal sie kompletnym szrotem tylko ze ladnie wyglada - popatrz jak ludzie oszukuja - mial byc bezwypadkowy a okazal sie mocno wypadkowy i do tego drogi jak na swoj rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze, ze asasas nie odpuszcza :O ale moze w koncu pogodzi sie z tym, ze swoja szanse juz stracil.. milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ whispers ja nie jestem wybredna w ostateczności mogę jechać autobusem/pociągiem. A może zdradzisz jaki masz samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko sie zapowiadało,bo Franek dziś nie w humorze i chciał ode mnie wytłumaczenia dlaczego mnie nie było,ale skończył sie mam nadzieje dobrze. Później bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widzialam, ze sadzil minusy wszystkim po kojei ;) sie rozbestwil ;) i roztyranizowal ;) franek -> jak bedziesz kupowal autko, to pamietaj, ze cerwony najsybsy :D ;) do uslyszenia fanka, franek chyba sie opamietal, wiec wieczor bedzie mily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie franek poczul sie mistrzem w tej dziedzinie ;) noo przeciez tancerz tytul tancerza Go Go do czegos zobowiazuje ;) a ze tak spytam, kto udziela korepetycji z ritbergerow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe show sie zapowiada :D ech.. cos mi mowi, ze chlopaki, jako taaakie slawy, biora krocie za jedna lekcyjke. A ze mna bankomat tez juz nie chce rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz moze my z jednego bankomatu korzystamy? Te bezduszne stwory, te sciany placzu okrutne.. 😭 zamiast z uczuciem podejsc do czlowieka, przeciez widza, ze \"brak srodkow na koncie\", co juz bardzo duzo im o czlowieku mowi ;) widza w tym lustereczku rozpacz w oczach.. to nie! drwia i szydza sobie. Skoro i tak juz musza o tak zlych nowinach nas powiadamiac, to mogli by troche serca przy tym okazac.. a tu taka znieczulica! az mi sie plakac zachcialo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potrenuje potrenuje :D moze mnie do tej telewizji wezma ? :) zarobie kase i odegram sie na bankomacie.. \"brak wolnych srodkow\" - tak jak ja bym cos koniecznie ze srodka chciala, a z brzegu to nie laska? :D franek Ty sie nie smatril, Ty nam korepetycji udzielaj ;) albo chociaz dopinguj a zwawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz :D :D :D i jeszcze taka raczka powinna w tym czasie po glowce glaskac :D albo chociaz wystawac - sam czlowiek by sie ocieral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kulaju :D chyba nastepnym razem sprobuje sie troche o ten bankomat poocierac :D moze podziala? :D jemu tez pewnie brakuje czulosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
cześć karakanice :) ocieranie wam się marzy ? taniec go go przed bankomatem i sam by wypłacił z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers i nie zapomnij przemawiac do niego jak do wlasnego dziecka czyli coś pt\"no cio tam malutki? daj mamusi troszeńkę stuzłotóweczek. mamunia potrzebuje nowe buciiki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
zapewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju tak wlasnie bede robila :D i jak juz sie uda go namowic, to z kazda nowa kupiona rzecza, za te pieniadze, bede chodzila do tego bankomatu i sie mu chwalia :D "nio ziobać cio siobie kupilam zia te pieniaźki, widziś jaki jeśteś dobly" - to tak na zachete :D a zaraz potem taniec hula lub tulup i kasa bedzie musiala wyskoczyc :D chyba, ze wczesniej zamkna mnie w wariatkowie.. za zaklocanie pozadku w miejscu publicznym :D .. wpisze to w ryzyko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ritbergerów to nie posiadam w zestawie moich talentów więc korepetycji udzielić nie mogę :( ale potrenuje i może znajdę uczennice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby cos, to wysle Wam pocztowke :D :D :D gdybym dlugo nie zagladala, to odwiedzajcie mnie .. z precelkami :D o wzroscie, trzeba bylo nie mowic - nikt nie ma rittbergerow w zestawie swoich talentow, wiec czego bys nas nie uczyl, byloby dobrze ;) kulaj to tez mozesz sprobowac - polacz przyjemne z jeszcze przyjemniejszym ;) a jesli wypadnie Ci kasa i na dodatek pojawi sie pan w bialym kitlu? :D ale jak zobaczysz, ze ten pan niesie gluga koszule z bardzo dlugimi rekawami, to uciekaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz :D wlasnie ten flip pociaga mnie najberdzij :D kulaju ja caly czas sobie wyobrazam, jak zaczynam pocierac sie o bankomat, pozniej z nim rozmawiam a na koncu - tancze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×