Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:D :D :D majciochy pierwsza klasa. Chlopaki tylko w takich powinni wystepowac :D :D :D franek yo Ty wieeeeeelki jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek nic sie nie martw,to tylko wzrór ze skrawków materiału uszyje wam takie gatki podobają sie zamiast sznurka bedzie tasiemnka:D nie zartuj ile wydałeś na moje poszukiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sama firm,a produkuje staniki i majtki z cukirków.Przy zamówieniu wiekszym nie płaci sie za wysyłke. Chociaż mam w domu całe pudło żelków i cukierków pudrowych,moze coś z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda sie chlopaki obtrzasac z tych zyjatek :D a mrowki jak wyczuja cukierki to zleca sie. oj zleca napewno :D ja juz sobie tulupne w strone wyrka.. trzymajcie sie 🖐️ dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kurna zagapiłam się wczoraj na taneczną eurowizje, tak mnie znudziła ze poszłam spać:O ALEEEEE Cichachłopka ze swoim bojem zajęli 4 miejsce:classic_cool: A prospos majciochów dla chłopców: co to za zwierzak ma być na ich zwierzaku? borsuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoa obecność to nie wszystko, trzeba tez miec talent i umiejętności.Chyba ze solistą bedzie Franek to moze stworzymy duet.Tylko on dla takiego karkana jak ja to za wysoki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkać musimy sie na pewno,tylko kiedy jak cały czas na przeszkodzie stoi tkiwnm :( juz sobie wyobrażam Franka w tych majciochach,o wzroście chyba jescze o tym(ze bedzie miał takie gatki) nic nie wiem bo wczoraj szybko sie ulotnił,trzeba go do tego jakoś przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
to znowu ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
niechcący się spóźniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
widziałem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fanka z cięciami to przestań bo aż się obawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×