Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

wątróbka jest pyszna z tym czego ona nie lubi szpinak ble może kanapka ze szpinakiem i wołowym jęzorem a do picia sok z cytryny i musztardy a na deser co na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwatka jest pyszna qwertz chyba mamy całkiem odmienny gust na deser te komarze udka? teraz nie ma sezonu na komary skąd my je weźmiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,kiedyś zrobiłam takie ciastka ze nawet pies ich niew chciał jeść dla nowej członkini moge specjalnie je przygotować,przepis jescze mam :D moj komputer spowalnia,mam nadzieje ze nie zrobio tego samego co komputer qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,kiedyś zrobiłam takie ciastka ze nawet pies ich niew chciał jeść dla nowej członkini moge specjalnie je przygotować,przepis jescze mam :D moj komputer spowalnia,mam nadzieje ze nie zrobio tego samego co komputer qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola hola moje karakanki mamy ją otrząsnąć a nie zniechęcić:) proponuje: wszamanie pół tabliczki mlecznej czekolady popicie 0.5litrowym kufelkiem napełnionym sokiem z cytryny a później odtulupowanie tego co pisała qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
witam (cześć) trafiłem,ale tylko na chwile nawet karmi nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oni sobie tak nas olewają? he? sciągnijmy ich tym... no... telepatycznie karakany przybywajcieeeeeeeeeeee o widzę ze juz o wzroscie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
piwo to jest piwo ewentualnie w jakiejś mordowni piwo to siki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
niech tańcem wyprosi kasę z bankomatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jak nie cały czas przecież szukamy sponsorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz ją zniechęcić ja proponuje na początek zadanie,przeczytać cały topik po zaśpiewaniu naszego hymnu i odtanczeniu tańca hula zostanie mianowana na karakanice i bedzie impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytała juz 30 stron damy jej na to tydzień czasu wiec ma wybór albo taniec przy bankomacie albo czytanie topiku dla mnie moje zadanie jest bardziej realne ale jak sie upieracie przy bankomacie... mozemy uprościć..niech nam znajdzie sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
zniechęcić ? takie otrzęsiny to pryszcz już mnie nie ma dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie narobiłes nam smaka swoja obecnoscią i sobie poszedłeś😭 no nic, dobranoc 🖐️ nie chce nic mówić ale dziewczyna się nie połapie, np wojna z TKIWNW została prawie wykasowana. Jak tak oglądałam dziś nasz topik to trochę tych wpisów brakuje. a moze tak poza konkursem nas narysuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nas narysowac musiał by troche nas poznać ale jak sie czuje na siłach niech rysuje a moze sama wymyśli coś ciekawego żeby sie wkupić do naszej bandy,czekamy na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze topik niekompletny juz :o 1wiec zadanie jaki jeszce facet oprócz autora, o wzroscie ,i franka z budowi pojawił sie w tym temacie 2 kto wchodzi w skład karakan bend ( i jakie funkcje pełni -pytanie dodatkowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie za trudne ciekawe czy nie wykasowali tego co pisał na pomarańczowo i przyszedł tu za tobą Kulaj ,bo niego dotyczy moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwetz spać! ja jutro przejmuje warte i wymyśle kolejne pytania a to że jakis darf ... był tu nic mi nie wiadomo,bo ten co pisał był pomarańczowy dobranoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×