Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
witam wszystkich:) w związku że wpłynęły wszystkie prace konkursowe jury w składzie: o wzroście ogłasza co następuje. jury postanawia przyznać 4 (cztery) pierwsze miejsca. nagrody pozostawia do wyboru samym konkursowiczom,pod warunkiem że nagroda będzie ściśle związana ze spędzeniem 2 (dwóch) dni z wyżej wymienionym jurorem . termin odbioru nagrody do ustalenia Gratuluje dla uczestniczek 🌻🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko :) jestem tu nowa i mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona :) powiedzcie, gdzie się podział autor topiku? cóż mogę zaoferować w zgnej już paczce...hmmm...siebie hihi :) ps. jestem Joanna :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonia1109 -autor nie jest już zainteresowany topikiem nad przyjeciem musimy sie zastanowić qwertz wie w jaki sposób postępować z nowymi,muszą być otrzęsiny itp potrafisz tanczyć,grać i śpiewać a jak nie potrafisz czy mozesz chociaż udawać że to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonia1109 -autor nie jest już zainteresowany topikiem nad przyjeciem musimy sie zastanowić qwertz wie w jaki sposób postępować z nowymi,muszą być otrzęsiny itp potrafisz tanczyć,grać i śpiewać a jak nie potrafisz czy mozesz chociaż udawać że to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia witaj w naszych skromnych progach:) A co do rysunku whispers: toż to są odlotowe angentki!!!:D:D (tj qwertz, fanka i ja(chyba)) błahahahahahahahahahaha sturlałam sie z pufy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonia jak tu jeszcze zajrzysz to prosze odpowiedz na pytania qwertz i napisz czy przeczytałaś cały topik albo czy chociaż z grubsza go śledziłaś? przyznaje ze o wzroscie miał nie lada problem bo ja nie wiedziałabym która z naszych praz jest najlepsza;) qwertz jak tam w pracy? ja się czujesz w roli podglądacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jednego samozwańczego informatyka który w dodatku nawet nie leżał obok przystojniaka więc odpada;) trzev=ba dorwać owzroscie zeby się wywiedzieć kiedy mamy wpaść. moze zrobi dla nas gratis jakies eskalopki Na Andrzeja nie ma co liczyć, on podobniez wylatuje do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze twierdziłam ze komp to jeszcze jedno dziadostwo które stresuje człowieka:O Trudno, Andrzeja trzeba olać, moze o wzroscie przygotuje nam coś lepszego:) Ja to bym wszamała sobie ciemnego serniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja tylko tak przelotem.. powinnam byc wieczorem :) jeju Wam tez sie dzis tak okropnie chce spac??? ja ledwo chodze, a jeszcze musze wyjsc :O qwertz komputer to bardzo niewdzieczne stworzenie, ja ze swoim duzo rozmawiam, doszlo juz do tego ze musze go bladac, zeby sie zechcial wlaczyc :) ech.. gorzej niz z facetami ;) a niby taki cud techniki ;) i nie rozumie :D z nadmiaru wrazen, zapomnialam Wam wczoraj napisac - bardzo ladne te Wasze rysunki :) usmialam sie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Was wszystkich wywialo? :( ja tu na zlamanie karku pedze ;) myslac, ze Was spotkam, a tu nienada no nic to, mam nadzieje, ze milo spedzacie ten uroczy wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka_franka --------- wiem, że mozna gadać o autorze topika ale ciekawa jestem bardzo co się z nim stało :) na Twoje pytanie czy potrafię tańczyć, grać i spiewać to hmmm...hihi tańczyć raczej tak, kiedyś chodziłam na kurs tańca-ale krótko :) co do grać-to zależy na czym :)) czy na flecie, fujarce...:) na pianinie umiem :) śpiewać...hehe no kiedyś w szkole pods i średniej byłam w hurze szkolnym, na studiach już mi się nie chciało, a też namawiali :) qwertz ------- kierowniku paczki-lub kierowniczko hehe poczucie humoru mam, zawsze jest mnie pełno, taka mała dusza towarzystwa :) ukulele jezuuuu....no nie umiem ale mogę udawać że umiem :) taniec hula, ok dam radę :)) wracając do autora jednak :) taki był nastawiony na miłość i co znalazł ją?? chciałabym wiedzieć :) wzrost 169cm :) wiec karakanem nie jestem niestety :) oczka mam zielone :) 23 lata-blondynka hehe :) z Włocławka :P koło torunia, płocka, bydgoszczy, mamy dobrą drużynę kosza :) może kojarzycie kierunek :) Kulaj czukerek ------ Witaj cieplutko :) ja będę Was nawiedzać głównie o tej pirze, bo mam w pracy kompa :)) jestem zawsze od 7.30 do 12.35 :)) na specjalne życzenie moge być popołudniu :) Przyznaję topik zobaczyłam dopiero wczoraj więc, przeczytałam pierwsze 7 stron :) wiem że wpadłaś w oko autorowi hehe :) ale bajerzył :) ale ok ciiiichoooo nie można o nim gadać :) z niewiadomych mi powodów. wiecie czytanie 160str mnie troche przeraża więc dlatego chciałabym abyście Wy mi powiedziały/dzieli o co chodzi :) ok to ja na tyle, jak coś to odp mi :) buziaki cieplusie od Joni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mjuż nie używam zdrobnień :) przeczytałam 30str :), czy później autor sie pokazał? fajna książka :) hehe ale macie pokręcona pozytywnie fantazję hehe usmiałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor sie pokazał na śmietniku i chciała kategorycznie aby ten topik usunięto poodobno był tu obrazany przez nas teraz pojawai sie tu czasami i pisze w doąśc niezrozumiałym języku a teraz sza obiecaliśmy moderatorom,że o nim juz pisac nie będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mogę bardziej szczegółowo opisać topic więc to było tak ze przez pierwsze strony asasas mnie bajerował a qwertz i franek i fanka robili za tło co by mi się nie nudziło jak czekałam zeby asas mi odpisał. po paru dniach asasa zaginął w akcji, wiec ja franek i qwertz sobie gadaliścmy i wyszło na to ze ja i qwertz mamy zainteresowania literackie i zaczełysmy pisać kafe powieść załozyliśmy oddzielny topik na którym zapraszalismy wszystkich na nasz temat i tak pojawił się o wzroscie póxniej jakoś tak wyszło ze chcielismy wystawic przedstawienie na zakopianskich krupowkach i obmyslalismy co bedziemy pokazywac, jak bedziemy ubrani itp w tym momencie chyba pojawił sie asasas i zaczal wciskac nam kity ze niby zapomnial o tym temacie, ze nie mógł go znaleźć itp(a temat w nocy był czesto na wierzchu). jakas pomarancza wyzwala asasa i ten sie obrazil i zglosił topik do usuniecia. po krótkich acz burzliwych bojach topik zostal wybroniony pod warunkiem ze nie bedziemy już bluzgac na asasa na innym jakims topiku ja i qwertz zgadałyśmy sie z whispers, ktora pozniej dolaczyła do tego tematu. no i to byłoby na tyle acha ostatnio robilismy konkurs kto najładniej nas narysuje, sedzią był o wzroscie i wygrałyśmy wszystkie. teraz czekamy na nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, kumam, dz, moze ten asasas jeszcze wroci i bedzie wszystko ok, mam nadzieje, nie lubia klotni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mnie przygarniecie to przyłączam się do Was kochani... Kulaj czukerek ---------- może wróci, fajnie by było gdyby było tak jak na 1 stronach, przeczytałam 30 pierwszych i dalej ok 100 do 130 hehe żebym wiedziała o co chodzi mniej więcej hehe fajnie by byo gdyby było trochę facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonia1109 -ciii lepiej żeby nie wrocił on nas nie lubi.I o nim koniec!! musisz przejśc otrzęsiny a jakie to wymyśli ci kierowniczka qwertz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeheh mam sie bac?? a sa tu jacys panowie, bo temat jest no...troszke przyciagajacy tez :) hehe głópi żart a ty jakbys mnie sprawdzila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe fajnie by było, ale te oczka to mnie rozbawiły do łez...alkoholizm hehehehehe ok to może na początku jakom żem churzystka to może ułożymy hymn naszego topiku? a wiesz na jakich tematach jest hmmmm....ten założyciel, co się zmył? chcę go podpuścić, w ramach sprawdzianu np :) czekam na link to tematu gdzie on przebywa :) pośmiejecie się jak do niego zagadam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha............ dobre :)) nie no ja hymnu zatwierdzonego juz zmieniac nie bede :) a ten yekst o auto....e dobry, jest tam gdzie szybko topiki kasuja:) dobre... spróbuję go zwabić, powiedz tylko czy on na ogólnym przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońcu udało mi się wejść na topik :) coś dziwnego działo mi się z netem, nie mogłam wejść tylko na kafeterie :( ale już jestem :)) więc witam wszystkich, wiem że jesteście tu tylko wieczorem dlatego zajrzałam a tu ciszaaa :( szkoda, chciałam sobie z Wami pogadać:) jak coś jestem do ok 20, i jutro z samego rańca, od 7.30 :) do 12.30, zajrzy ktoś uuuuuuuuuuuuu................. a ja taka sama se tu siedzę bez nikogo obok, taka samiusieńka lalalalala.......uwaga churzystka śpiewa hehe yesterday.....lalalili.......... napiszcie coś do biednej joni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaak i w taki sposób właśnie siedze sobie tu samiutka :( ok dziołchy i chłopaki-jeżeli tacy są :p idę se, do łóżeczka, oglądnąć sobie tv i spać :) bo o 5 trza wstać do pracy :/ takie życie, jestem jutro z samiuśkiego rana :) napiszecie coś do mnie fajnego, jutro sobie poczytam tu stukała do was ta z alkohoizmem --- czyli zielonooka blondynka hehe ze śpiewnikiem hihi aaaaaaaaa taka niziutka haha jedyne 169cm :) ok nie gadam już sama do siebie :) bo pewnie bedziecie myśleć że jakaś stuknięta jestem :) to dobrej zabawy życzę i śliiiiiczniutkich i kolorowych snów :) do jutra, bede tak jak mówiłam od 7.30 do 12.30 i od ok 14=16 i od 19-20 hehe czyli moze się na was nadzieje ok papapapa buziaków 102 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zbyt proste ;) musi dodatkowo coś zjeść,coś czego najbardziej nie lubi wtedy okaże sie godna bycia karakanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×