Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość porzygałam się
z powodu ukulele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam i tylko sobie znamymi sposobami odnalazłam temat całe szczęscie ze jeszce istnieje,bo bym was chyba nigdy nie znalazła. Nie czytam teraz forum i jestem szczęśliwsza,bo tu wiekszośc miało dpresje i denne tematy,chyba nic sie w tej sprawie nie zmieniło. Ale ten temat obiecuje odwiedzać,na szczęscie bede mogła już codziennie pisać,przez miesiąc nie miałam dostępu do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Fanka. My się nie znamy. Ale ręczę Ci,że ja nie mam depresji.A wręcz przeciwnie. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Jednak zgadzam się z Tobą. Przeglądając spis tematów ustawicznie stwierdzam,że chyba sami nieszczęśliwcy tu piszą. Dlatego po prostu nie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś czytałąm prawie wszystkie tematy i moje postrzeganie świata radykalnie się zmieniło.dziś już nie czytam i jestem szczęsliwsza,ale ten temat bede odwiedzać. Cancan,musimy sie znać należymy do jednego zespołu :) jak sie nie znamy to sie wkrótce poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Święte słowa,Fanka. A mnie łatwo poznać-nie jestem zbyt skomplikowanym osobnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Aha. A może nicka zmienisz??Bo ten kojarzy się z kontynuacją.A Ty przecież już nową osobą jesteś. Może na taki nick,który bardziej będzie Tobą,a nie cieniem kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fanka nie zmieniaj nicka ale ale aż tak nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od początku tego tematu,tylko moderatorzy porządkując temat pousuwali wszystkie moje wypowiedzi na pomarańczowo,wiec jestem jakby protoplasta. Dlaczego kontynuacja? i czego Franek tu kiedyś był ,ale sie już nie pjawia,zostałąm ja jego fanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka, cześć ;) pamiętasz mnie? przyszłam jak Ty zaraz uciekłaś ;) co tam u Ciebie? opowiadaj... u mnie ok, pamiętacie o mnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka🌻 ale jajca, dobrze ze cie jaszczomb nie poorwał:) jonia pamietamy:) chodzisz jeszcze z męzem na randki? ps. fanka jeszcze ma drugie wcielenie: fanka-karakanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że pamiętam powiedzcie mi ,czy dalej pojawia sie przeszkadzacz w temacie czy dał sobie już spokój. U mnie po staremu Więc teraz do grupy należą -ja -kulaj -qwertz -franek( chyba jako duch) -o wzroście -jonia -canca -a mi kabel usb czy kogoś ominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nieobecnych :D za minute sam bede do takich nalezal ...odpalam skypa.... aha przypomnialo mi sie coś ? jaka jest roznica miedzy np. prezydentem a aniolem :) ? z prezydentury mozna zrezygnowac bo prezydentem sie tylko bywa .....aniolem sie jest ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z koniecznosci:) ale muszę wam powiedzieć ze powiedzenie \"ostatni będą pierwszymi\" sprawdziło się w 100% (zabrakło dla mnie miejscówy na boisku więc zajełam sobie miejscówe na ławce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Dobry wieczór wszem i wobec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cancan🖐️ no własnie co tu zrobic? dziś miałam ambitny plan: będę latać za pilką jak pijana pchła:) zeby juz nie robić z siebie takiej cioty:O najwyżej będę wchodzić ostatnia na boisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Hej Kulaj :) Cześć qwertz :) U mnie wszystko w nomie.Szczęśliwy jak skowronek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć karakanki ;) widzę coś, że ostatnio tu za dużo Was nie ma i rozmowy się jakoś nie kleją hehehe ach...rozumiem deprechajesienna i się na kafe wchodzić nawet nie chce hehehe Ale kochani pojawiajcie się---APELUJĘ DO WAS hehehe bo nam topik umrze...:( Pojawiam się tradycyjnie rano hehehe Właśnie weszłam do pracy, herbatkę zrobiłam, jogurty wyjęłam hehehe i patrzę od razu co tu nowego u moich karakanków :) Co do randek z mężem to hmmm...:) chodzimy ale jesteśmy teraz przed wypłatą hehehe, pójdziemy po 10-tym hihihi wiecie u mnie w mieście jest taka 1 fajoska kawiarenka, bardzo klimatyczna, romantyczna...ehhh bardzo tam fajnie, tam własnie wtedy bylismy hehehe, byle do 10-tego hehehe Tylko musze sobie jakąś kreację kupić hehehe, ale chyba tą kasę przeznaczę na fryzjera, bo nie byłam 2 miechy i juz mam odrosty hehehe trza się farbnąć ;) dobrze że wiem jak chcę ;) nie będę musiałam się godzinę zastanawiać i dyskutować z fryzjerką hehehe Wiecie ostatnio mam fajny okres, moje problemy jakoś się rozwiały ;) tylko jeszcze lekarze i badania mi zostały do zrobienia ehhh...ale to już z górki :) fanka----super mi milutko że mnie pamiętasz ;) buziak za to hehehe a mi kabel.....fajny zarcik, też znam kilka ale są hmmm....takie dla dorosłych hehehe mam nadzieję, że niebawem ktoś tu zajrzy :) tymczasem buziaki i papapa ps. kulaj----eh Ty fuksiaro z wf hehehe pocwicz troszkę bo Ci draże z biedonki w bioderka wejdą hehehe buziaki dla ciebie i wszystkich obecnych i nieobecnych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu...właśnie zobaczyłam jak się rozpisałam hehehe ale przynajmniej mnie widać hehehe buziaki uciekam już papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie troche i nie wiem o czym teraz mam pisac bo trochę jestem nie w temacie. Zauważyłam że z topiku gdzie tworzyliśmy zespół,powstał topik wzajemnej adoracji(czyli kto co robi,z kim itd..) a ja nie lubie pisac o sobie,właśnie dlatego ten topik kiedyś mi sie podobał. Jonia -nie pisz tyle razy heehee,bo ciezko to sie czyta. Z żonatym sie umawiasz? A teraz temat do dyskusji.Oglądacie program gwiazdy tańcza na lodzie? Jakie figury oni tam wykonują,w pewnych momentach przestaje być to estetyczne,ale niektórych to sie miło ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×