Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość cancan
I całe szczęście,że moja Pani ma dobry gust meblarski:) Bo bym się załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha nie zalamalbys sie ;) pewnie bys sie na wszystko zgodzil :) a \"nie wierz nidgy kobiecie..\" to stereotyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Whi. Ja już się na wszystko zgadzam:) A zresztą-co mi szkodzi,skoro ona ma rację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Tylko że ona zmienia cały mój świat:) A ja się na to zgadzam:) Miłość jest ślepa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Taaaaak. Szczególnie w prozie obierania kartofli na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A propos obiadu.Właśnie moja Pani mnie woła na obiad. Dziś wyjeżdża :( Postaram się być wieczorem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-streść mi,proszę, co się działo,bo ja tego w życiu nie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i w takiej prozie znajdzie sie cos pieknego i pewnie o tym dobrze wiesz ;) can smacznego :) i do uslyszenia 🖐️ qwertz Ci napewno wszystko ladnie stresci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cancan kurde ale ty musisz myć szczęścliwy, kazdy twoj post az kipi dobrą energią, gratuluję:) witam wszystkich nawet jeśli tu nikogo nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kulaj :) Jestem. Moja Pani pojechała przed godziną. TYLKO MNIE NIE POCESZAJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam takiego zamiaru:) jak tam obiad? smakował? ja miałam dziś standard-ziemniaki &pieczony kurak& surówka (wyrazy uznania dla mojej siostrzyczki;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Uff. Wreszcie działa gg.Moja Pani miała mi dać znać,jak dojechała. Trochę się już zacząłem martwić.Właśnie miałem dzwonić do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz chipsy były z teflonem? czy obyło się bez zbędnych przypraw? cancan a u mnie gg dziś działa... ale co z tego kiedy nikt się do mnie nie odzywa a i ja nie mam ochoty?😭 kiedys jak chciałam se pogadać to gg uj szczelił na cały wieczór:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
A propos fanki-widziałem ją już dzisiaj około południa. Co racja-to racje.Nieudolna. Nie będę się wgłębiał. Co do Twojego,qwertz,alter ego-to nie mam bladego pojęcia,o ci chodzi. Ale to nie ja mam wiedzieć-lecz Ty :) I pytanie-dlaczego tajemnicza postać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Kulaj-ja też czasami mam ochotę z kimś pogadać.Tak o wszystkim. I też nie bardzo mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cancan ja jak mam ochotę z kimś pogadać o pierdołach to zazwyczaj nikogo nie ma w zasięgu ręki, telefonu czy tam gg:O to się nazywa ironia losu qwertz a takie chipsy na drugi raz spróbuj zrobić na głębokim oleju. takie kartofelki najlepiej się robi w garnku, mi nigdy na patelni nie wychodzą. nie zebym się mądrzyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Najlepsze chipsy wychodzą z frytkownicy. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
qwertz-a może on(a) ma ograniczony dostęp do netu??Czasami tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. czuje sie inna ;) u mnie gg dziala, poczta dziala, internet nie muli :D a ja na to wszystko nie mam czasu 😭 czipsow takich robionych w domu nigdy nie jadlam :O za to widzialam ta reklame z tym groszkiem :D :D :D qwertz mialas racje - rozwalila mnie na drobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popapryczę uuuu to będzie ciakawe:) czesc whispres? ogladacie taniec z gwiazdami? musze wam powiedziec ze Bryndal to najfajniejszy brzydal jakiego widzialam, mysle ze jemu to nie oparłaby się zadna fanka wysokich, szczupłych brunetów:classic_cool: przerzucam się na TV milego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Cześć Kabel :) qwertz-to weź ten garnek z siatką.Łatwiej wtedy odcedzać. Kulaj-ja Ci powiem,co jest ironią losu. Gdy przeprowadzasz się na wieś i niemalże z dnia na dzień tracisz znajomych.Bo przyjaciółmi ich nazwać nie można. I dopiero wtedy-z dystansu-widzisz, kto jest kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×