Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

majciochy byly chyba tkiwnw :D z tamtej imprezy to wszystko pamietam ;) pamietam tez ze nic nie widzialam, bo dostalam w oko pedzacym orzeszkiem :O :D a co do dziury to wypalimy jeszcze jedna.. i druga gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc i ognisko na samym srodku :D i kielbaski i ziemniaczki pieczone.. ale kulaju to przeciez Twoj perski dywanik, nie szkoda Ci bedzie??? Z drugiej strony, 18ste urodziny po raz 9 ma sie tylko raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers raz się zyje! i dlatego własnie idę już spac;) jak ja jutro wstanę o 7? znaczy dzis? dobranoc dziewczynki. PS a pamiętacie rożki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaju a jakie wczesniej byly daty? qwertz - nie masz za co dziekowac, te zyczenia Ci sie po prostu naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz 18lat temu miałas już 3 minuty! whispers wczesniej nie było roku w dacie o własnie mirożki:D błachachacha walnę:) no ale teraz to juz serio lecę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc dziewczyny :) moja bezsennosc.. mnie wykonczy, no chyba ze szybciej to zrobia papierosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego qwertz :)..... wszystkiego co daje usmiech, wole walki, otwiera oczy na rzeczy prawdziwe.... Wszystkiego co sprawi ze tuz po przebudzeniu, kazdego dnia powiesz : to jestem ja qwertz ! ......qwertz przez duze Q 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Po takich pięknych życzeniach od kabla to ja już lepszych słów nie znajdę.........dołączyć się chyba mogę,co kabel?;) Qwertz (przez duże Q )Wszystkiego co sprawia radość i pomnaża szczęście.Abyś każdego poranka budziła się z uśmiechem na twarzy:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A to dlatego,że Aniołowi wszystko sie udaje:D tylko,że przez Ciebie juz nic ładnego nie dałam rady napisać :) Ja już muszę niestety iść popracować,ale tylko do 14 :) Zostawiam Ci gorącą kawusię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowa impreza sie szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...masz rację :D wczoraj o wzroście wrzucił tu moją fotkę,więc nie jesteśmy już tak anonimowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️qwertz :) A ja mam na sobie też spodnie piżamowe koloru błękitnego tylko że w owieczki :),na głowie turban z ręcznika....może być?Mam nadzieję,że tak :) Oczywiście częstuję się z ogromną ochotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przynosze swoja sałątke Gyros musze sie jescze odświeżyc i bede gotowa kabel-ubrałeś niebieskie wdzianko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi wtyczkę do kontaktu
Kabel - coś Ty taki siny?? :P splątali biedaka, jeszcze się udusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie impreza
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×