Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
muszę się pochwalić wypiłem dwa piwa i nie zapaliłem papierosa, co całkiem nie tak dawno było nie do pomyślenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ktoś jeszcze :) o wzroscie-----moje serdeczne gratulacje:) teraz najważniejsze żebyś TAK TRZYMAŁ i nie poddał sie pokusie ;) Acha,zapomnialabym,fajne moje zdjęcie wkleiłes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
bez smokingu bo bo po dwóch piwach trochę się rozluźniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a i przyzwyczaiłem się do pomarańczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ale na jutrzejszą imprezę będę znowu na galowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie chwali o wzroscie,tak trzymaj zapewne jestem tu sama wiec wzorem ululele posidze sobie cichutko w kaciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fanka widze ze i ty masz noce bezsenne nie mogę zasnąc pewnie dlatego ze się z wami nie pożegnałam i haniebnie sobie poszłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim co dobrego slychac? o wzroscie - ja Cie naprawde podziwiam, za upor, za silna wole.. napisz mi jeszcze co cie zmotywowalo, zeby rzucic? jak zwykle nie moge spac i przyszlam tu.. a Was juz pewnie nie ma :( znalazlam takie cos.. i nie wiem co to jest: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5380215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee już przestała znowu nie zaliczyłam kolosa i zaliczę go na bank jutro z tym samym zasobem wedzy jaki miałam za pierwszym podejsciem.(to u mnie normalne) a nie spanie własnie wykorzystuje na dodawanie tekstów na dowolnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe whispers dawno się nie widziałyśmy qwertz no ze tez nie masz kiedy rozmawiac o kompach ja tu sie juz na najgorsze przygotowywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło kurczaki qwertz ze specjalna urodzinową dedykacją od kulaj urodzinowe kwiaty(z banankiem) ..................🌻 .............🌻:D🌻 ...............🌻🌻 prosze nie krzyczec jak by nie wyszlo, to mój debiut fanka specjalnie czekałas do północy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no kulaju daaaawno, ale ciesze sie ze w koncu mam te przyjemnisc :) powodzenia na jutrzejszym kole. wlasnie fanka bo ja mam w googlach wpisany tytul tego topiku i od kilku dni na pierwszym miejscu jest tamten temat.. nie podobuje mi sie to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czli dzis to piekneee swieto??? 18stka po raz 9 :D suuuper czyli co. STO LAT STO LAT :D w szczesciu, radosci i usmiechu. Najlepszego dla Najlepszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz nic ciekawego tam nie ma :O tylko temat taki sam jak tego naszego topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa jak zwykle nie zrozumialam, ale w tych lnkach tez nic ciekawego nie ma :O tnz nie pamietam, wiec nie moglo byc ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz dzis wieczorem robimy imprezke internetowa pozegnam sie juz z wami i przypominam jutro po 21 strój jak najbardziej odlotowy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzalam te linki.. :O szkoda naszych opuszkow palcow, by cos tam dopisywac :O szkoda tylko, ze tamto COS ma taki sam tytul jak nasz szanujacy sie topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×