Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość sie sypie
teraz cie nie bedzie cierpieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no faktycznie nie ma-gdzies ucieklo a to tam to- to cale orzechy ....mniam mniam :) sie sypie..... moze ;) nigdy i nigdzie nie napisalem ze nie pale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam .... co to za plotka co zaszkodzić ni nie moze ;)... plotki zazwyczaj sa po to by kogos ponizyc, zdeptac, pograzyc, wprowadzic w zaklopotanie, zniszczyc .... a taka plotka moze sie tylko przyczynic do tego ze kiedys przestane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
no to teraz wygrywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz prosic qwertz ...twoja plotka moze mi tylko pomoc ;)...... ale jeszcze nie teraz Za mlody jestem na tak drastyczne posuniecia :D...cholera jak ja nie lubie ograniczen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie lubie ograniczen to dlaczego do jasnej.... wszystko limituje ....Od dzis bez ograniczen ;)...po za fajkami oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna 2 metry powiadasz? juz na wstepie dostalbym bure od mistrza Lepera zem rozrzutnym jest :D...jakie 80 cm wystarczy :D hmmm znow cos ograniczylem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... doprawdy nie wiem mysle ze ukulele rozwieje nasze watpliwosci Wladce Pierscieni krecili w Nowej Zelandii..... a moze to Harrego Pottera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak,wszystkie sceny filmu kręcone były na wyspie w miejcsowości Avonlea. Zresztą wszystkie miejsca które opisuje Montgomery w książce istnieją w rzeczywistości:). Kabel🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz------uwielbiam i Anie i Gilberta:D Teraz już mykam spać bo już nic nie widzę:O trzy godziny pisałam na kompie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pewnie rano nikogo i tak nie ma,więc zostawiam Wam tylko gorącą kawkę i mykam do pracy.Obiecuję,że nie będę dziś nudzić o żadnej wyspie:) Wszystkim karakanom życzę miłego dnia bo u mnie może to różnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym dotrzymała wam towarzystwa,ale musze zainstalowac legalne oprogramowanie bo podobno policja chodzi w okolicy i zabiera komputery do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×