Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

witam Was Karakanki :) jak minął ten uroczy czwartek? jak zwykle wpadlam tylko na papieroska.. wiem wiem jestem w mniejszosci i napewno kiedys rzuce to dziadostwo ;) jak tylko przestanie mnie tak ciagnac i przestane to lubic, to obiecuje - rzuce :) i musze Wam sie pochwalic - zdalam dzis testy na prawo jazdy :classic_cool: :D jeszcze tylko praktyka :O :D przewiduje, ze w moim przypadku zdobycie tego papierka nie zakonczy sie happy endem :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha tak godosz? mam termin - 5 marca :) brzmi sympatycznie, wiec moze co z tego bedzie ;) narazie nie przewiduje zadnych rewelacji, szczegolnie, ze moje umiejetnosci rowne sa zero :O qwertz pranie uprane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wlasnie gdzies czytalam, a moze slyszalam ;) ze qwertz ma zawsze racje :D to trzymam Cie za slowo :D instruktor spoko spoko, ale moze dlatego tak mysle, ze nie jezdzilam z nim od listopada, bo tu u mnie bardzo dlugo czeka sie na egzamin, wiec bez sensu by bylo gdybym wyjezdzila wszystkie godziny w grudniu.. ale dzis naprawde mnie rozsmieszal, a wczoraj przyjechal do mojej pracy na kawe.. i okazalo sie ze nie zawsze ziele ogniem ;) wiec jestem dobrej mysli.. jak zwykle.. No i jeszcze ten jego syn.. ;) hahahaha pranie spodni odloz sobie na pozniej.. jak przestanie kapac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile :)... Whispers ;)...bede trzymal kciuki zadsz na pewno ...hmmm chcialem napisac bede trzymal skrzydla :D qwertz :).... pogoda na 2 lutego hmm zgodnie z obietnica bez deszczu :).....ale zimno niestety na poprawiny bedziesz szla otoczona pltkami sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabelku, a Ty jako najwazniejszy Anioł, moglbys poprosic mojego Stroza, zeby nademna czuwał.. bo chyba ostatnio troche leniuchuje.. dzieki za te kciuki/skrzydła.. pewnie sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witomy witomy whispers skubaneczko dołączam się do trzymania kciuków za prawko;) qwertz to już to wesele? ale to szybko zleciało, nawet nie pochwalilas sie swoja kreacją;) w poniedzialek mam pierwszy egzamin a ja jeszcze nawet nie powąchałam swoich notatek:O ale jak przeżyłam tą od mycia okien to reszta nie jest mi już straszna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zapracowanych :) , uczacych sie :)..... no i oczywiscie \" sie sypie \" dzis wystepuje jako ogrodzenie ogrodu :)....... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////
cie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy obochodzi ? raczej bawi :D... a obchodzi w 3o sek tyle ile potrzeba na napisanie posta..... w 31ej sekundzie przestaje ...... musze myslec o wazniejszych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
i przy okazji cos mojego😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm :) ja wsumie też nie mialam szczęścia :) a więc któregoś dnia przestalam się o to martwic i znalazłam tego jedynego przez fotke.pl :D i jestesmy juz ze soba ponad 8 miesięcy :))) tylko że ja mieszkam w innym państwie ale kiedys mieszkalam w tym samym miescie co on ! :) dlatego spotykamy sie za kazdym razem jak jestem w Polsce i cieszymy sie soba jak najwiecej mzoemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy post i do tego na tym temacie ? :) Babii_girl >>> 🌻 na dobry poczatek :) sie sypie>>> tak byc nie musi ;)...wystarczy ze bedziesz soba a nie nadętym bufonem zmieniajacym nicki za kazdym postem by pisac bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie sypie
a ty sie odchrzań wiesz od kogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×