Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forever young

Nieciekawa sytuacja Warszawa

Polecane posty

Znalazlem się w trudnej sytuacji. Po prawie ośmiu latach pracy stałem się bezrobotnym. Jeszcze parę miesiecy temu nie przypuszczałbym, że coś takiego może mi sie przydażyć. Jest to sytuacja zupełnie dla mnie obca. Najgorsze jest to, ze szukam pracy od ponad dwóch miesięcy głównie przez internet i niestety nie przynosi to efektu. Okazuje sie, że wykształcenie prawnicze, doświadczenie w finansach i administracji nie są żadnymi atutami. Dobrze, że nie mam rodziny na utrzymaniu, ale perspektywa powrotu do miasteczka na Podkarpaciu skąd przyjechałem po ośmioletniej \"karierze\" w Warszawie po prostu mnie przeraża, gdyż oszczędności się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że z takim wykształceniem i doświadczeniem powinieneś bez problemu dostać pracę w bankowości czy ubezpieczeniach, tylko kwestia Twoich wymagań - wiem, że dla niektórych np. agent ubezpieczeniowy jest bee - ale zadaj sobie pytanie, czy warto nadal być bezrobotnym, czy zdobywać w międzyczasie nowe doświadczenie, a jak znajdzie się coś lepszego, to zmienić pracę? banki też intensywnie rekrutują do swoich placówek do obsługi klienta. no i zawsze możesz otworzyć coś własnego albo zająć się MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlem do wniosku , ze sadwa wyjscia. > > Emigracja, lecz juz zobacylem jakjest z praca wAnglli i nie ma szans na stala prace. > > Wlasna dzialalnosc, nie zadne tam kokosy alebyoplacic ZSU, jakos przeyc do 1 i odlozyc z 300 zl. > > Cos takiego planuje, moze uda sie wykorzystac dotacje z UP 18 tys , jakby ci sie udalo to bysmy zrobili spolke i mwspolnie podjeli biznes, Jestem ekonomista a prydalby sie prawnik. > > Chodzi i kompleksowa obsluge firm na poczatek w dosc waskiej dzialce (prawo antymonopolowe) > > > Jesli bylbys zainteresowany Pisz na priwa > > Darek > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×