Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m a d z

grzywka, a krem do twarzy

Polecane posty

chcialabym sobie zrobic grzywke i w zwiazku z tym mam pytanie - jak radzicie sobie z przetluszczaniem sie grzywki - bo np podczas smarowania twarzy kremem to wlosy tez moga miec z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffff
wstrzymaj sie z robieniem grzywki az miną te upały inaczej cały czas będziesz ją miała przetłuszczoną od potu i wogóle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynaleźli coś takiego jak spinki i można nimi spinać włosy jak się kremujesz. A poza tym włosy się często myje więc nie ma problemu z przetłuszczaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow spinki ale odkrycie. myslalam ze to oczywiste, ze nie chce smarowac jednoczesnie twarzy i grzywki tylko ja odgarne wczesniej (ale najwidoczniej nie dla kazdego). ale nie bede siedziala ze spinkami kilkanascie minut co rano, az mi sie krem wchlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry krem wchłania się
dużo szybciej niż kilkanascie minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do czestego mycia wlosow - nie musze myc ich codziennie i chce zeby tak zostalo. i nie chce zeby po porannej toalecie wisialy mi \'straki\' grzywki, a reszta wlosow bedzie w pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam \"zły\" krem - czy kros kto ma grzywke moze mi odpowiedz jak jest w jego przypadku a nie tylko pisza jakies oszolomy, dla ktorych atrakcja dnia jest nabijanie sie z tego, co ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grzywka mowie nie! to na prawde jaest duzy problem... czasami musialam myc glowe nawet dwa razy dziennie.. do tego mam tlusta cere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam grzywkę asymetryczną i tak naprawdę to nie wiem o czym mówicie. Nie tłuszczą mi się, Jak myję się rano spinam spinką, myję włosy co dwa dni i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×