Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

hej kochane.. ja dalej w całości ale lekarka wczoraj powiedziałą ze do 2 tygodni urodze bo o ile dobrze zrozumiałąm główka już jest ułożona w kanale rodnym czy coś takiego.. no cóż zobaczymy... czuje sie jakbym miaął wszedzie siniaki.. a najwieksze na zebrach z prawej strony..tu gdzie dzidzia najwiecej kopie.. własnie wgrywam zdjecia na fotosika to bedziecie mogły obejrzec pokoik dla mojej dzidzi i mój brzuchol!!! hehe jak skoncze to podam linka. pozdrawiam!!! A ty gosiana którergo masz termin?? ja mam pierwszy na 26 pazdziernika a 2 na 2 listopada.. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEBOLEK Śliczny pokoik i śliczny brzunio:) A tak w ogóle to melduje, że jestem dalej w jednym kawałku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobolek--Sliczny brzuszek :) Ciekawe jaki ja bede miala..?? :p Za wczoraj byl za wieczor:D Nie dawno sie dowlkoklam do domu z poprzedniego swojego domu. Pozdrawiam! Zapraszam na sniadanko :p hehe,bo owe spozywam. krasnalek--GONIA--❤️🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ty nimfa robilas:D heheh ale to dobrze ze masz dobry humorek :) ja od 3 dni co wieczór mam taką zgage i tak mnei brzusio boli ( ale to raczej zolądek:O) dzis postanowilam ze na wieczor nic nie zjem i zobacze czy bede sie znow meczyc czy bedzie lepiej... bebolek - ladniutki kolorek scian i wlasnei my sie z M zastanawiamy czy kupic takie łóżeczko czy lepiej takie normalne drewniane ... więc jak juz bedziesz miala dzidzie to powiesz jak ci sie sprawuje te twoje :) wiecie dzis znalazlam ksiązeczke zdrowia mojej siostrzyczki i wiecie jaka ona byla malutka ... jak sie urodziła miala 53cm, a długosc 62 cm osiągnęla dopiero w 6-7miesiąc :D taka kruszynka była ... dodam ze rozwijała sie normalnie ... a teraz jak ma 4 latka to wymiary ma jak by juz miala 5 lat :D przynajmneij tak w przychodni pani powiedziala ... moja mała Zuzia :) a teraz mykam bo M. ma zaraz do mnie przyjsc i pewnie dzis juz nie wejde wiec wszystkim zycze udanego wieczorku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasnalek--❤️Ja spedzilam mily wieczor w towarzystwie milego pana:) hehe!Mma dobry humorek,ale nie wszystko jest takie rozowe,heh... Juz teraz czuje samotnosc,ze nie ma obok mnie faceta na stale,ale powiem Wam dziewczyny jedno moje slowa sie sprawdzily z przed paru lat \"Chce miec dziecko,ale nie chce miec meza\" Zawsze tak mowilam od malego.. :p I teraz mam...,a moja mama mowila ,ze to nie mozliwe.Ech,jaka ona jest dziwna ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiTam Dziewuszkii ;pp ojj troszke długho mnie tutaj nie było ale nareszcie nadrobiłam zaległosci troszeczke do czytania miałam :P Mi czas juz tez sie zaczyna dłużyć 1 termin mam na 8 listopd a 2 na 15 listopad wiec ciekawe kiedy urodze mam nadzieje ze tak po środku :P Juz wszystko mam kupione dla mojego maluszka i dla mnie teraz tylko pozostaje mi spakowanie torby i czekanie na ten dzień w którym zacznie sie cała \"akcja\" :D A właśnie kochanie wybrałam imie dla mojego skarbeńka :D Bartuś sie bedzie nazywał :P no to narazie tyle pozdrawiam was pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
WITAM DAWNO MNIE TU NIE BYLO...PISALAM POD NICKIEM NIKI.. ALE ZAPOMNIALAM HASLA TZN.NIGDY GO NIE WPISYWALAM I TERAZ MI NAGLWE WYSKOCZYLO WPISZ HASLO :(:( DOWIEDZIALAM SEI ZE MAM ULOZENIE MIEDNICOWE JESTEM W 33TYG.I MOGE MIEC CESARKE I NIEWIEM CZY BEDE MUSIALA LEZEC W SZPITALU W 9IES.A WY JAK MYSLICIE BO MALUSZEK JEST GLOWA DO GORY ZAMIAST NA DOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Ilona18 Jak narazie zostało ci jeszcze 7 tygodni do rozwiązania wiec nie martw sie na zapas jeszcze dzidziuś może zmienić pozycje i ułożyć sie główką w dól ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dzieki za opinie... mam nadzieje ze pokoik spodoba sie przedewszystkim dzidz:) ja sie biore za obiadek.. a nagorsze jest to ze mnie jakieś przeziębienie łapie... uff pozdrawiam. krasnalku.. ja kupowałam to łóżeczko z rady ojej koleżanki..ona ma takie samo i jest super zdowolona mwi ze niezamieniła by go na zadne inne nawet drewniane. Moje jest firmy GRACO . Niemam pojecia jak jest z tymi tanszymi łóżeczkami. ja ze swojego jestem zadowolona o jest bardzo stabilne i ma ten przewijak bardzo fajny ze dzidzi z niego niewypadnie i moge z niego korzystac dopóki dzidzia niebedzie ważyć 15 kg. czyli nawet do 4 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku z łóżeczkami turystycznymi jest tak że niby mają do 15 czy 20 kg wytrzymałości. A prawda jest taka, że ja ze swoim 12kg synusiem czasem razem się go łóżeczka pakujemy i wytrzymuje. Ja mam doświadczenia jak najbardziej pozytywne. 🌻 dla młodych matek - sama urodziłam w wieki 21 lat i lubię Was czasem poczytać. Ja mam takie http://www.allegro.pl/item255900429_lozecz_baby_dreams_przewijak_wibr_promocja.html tylko z trochę innym przewijakiem ale ja kupowałam w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkiełko - bardzo fajne te łóżeczjko które pokazałaś ... my sie caly czas zastanawiamy ... wolelibysmy łóżęczko turystyczne ... ale tyle sie nasłuchałam ostatnio, nawet tu na forum jedna z mam powiedziala ze jak była w sklepie i dotykała takiego łóżeczka to miala wrazenie ze sie zaraz rozleci i ze jakby to namiot był:O więc juz sama niewiem ... znowu do turystycznego podobno dobrze dokupic materac bo ten co jest jest za twardy i sama juz niewiem ...dobrze, że mamy jeszcze troszkę czasu zeby sie zatanowic ... ale z tych co linka podała zieloneszkiełko bardzo podoba mi sie te z różowym ( dla córci) albo te z niebieskim( dla synka) ... hehe musze sie jeszcze tylko dowiedziec czy bedzie on czy ona:P bebolek- zaraz sobei popatrze na allegro i w necie łóżeczka tej firmy moze znajde cos ciekawego:) a czy te twoje ma dwa poziomy? gohencja - a co tak dawno cie nie było? A Bartus to bardzo ładne imię:) a jaką wersję wybrałas Bartłomiej czy Bartosz? Ilona18 - tak jak napisała ci Gohencje masz jeszcze 7 tyg , dziecko jeszcze może zdązyc sie odwrócic wiec głowka do góry i sie nei smuć :) a co u reszty dziewczyn jak sie czujecie ??? Ja dzis poszłam z bartem do kosciola na 10 to tak zmarzłam brrr ze do teraz sie trzese :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochencja--ILONA--Bebolek 20🖐️🌼 zieloneszkiełko--🌼Witaj!Jak znioslas ciaze i jak Ci idzie wychowanie dziecka?Wychowujesz sama?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalku - mnie też wydawały się one nietrwałe - ale musieliśmy zmienić ze zwykłego, bo mały strasznie się wiercił i obijał o szczebelki. Tak, że mam porównanie i zdecydowanie wolę turystyczne. Materacyk mamy osobny - bo rzeczywiście ten z łóżeczka jest za twardy. Minus jest taki, że łóżeczko szybko się brudzi. Nimfa - nie jestem sama, mam męża. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88f80e4310f36590.html Moi chłopcy:)) A to moja Mikosia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7a25a53857a77d08.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kRASNALKU. MOJE MA 2 POZIOMY JEDNO NA DOLE 2 W POŁOWIE. i moje niema az tak twardego matracyka. jest6 odpowiednie dla dziecka. na wibracje melodyjki swiatła. i moje jest bardzo stabilne!!! tylko krasnalku moje łóżeczko ma jeden minus w poslce nówki sa dośc drogie. powiem szczerze ze mieszkajac w polsce pewno niemogłabym sobie na nie pozwolic bo to kwota około 600zł nowe.. a tu płaciłam tylko 150 euro. niby wychodzi mniejweicej na jedno ale porównujac zarobki to katastrofa. Zielone szkiełko tu masz racje ze dzidzia sie niebedzie obijałą o szczebelki.. a jak beda zabki wychodzic to niebedzie gryzła szczebli. przynajmniej takie jest moje zdanie. uciekam leniuchowac.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Właśnie wróciłam od babci - objadłam sie jak smoczyca:) Teraz biorę się za naukę, bo jutro jadę na zajęcia. Postanowiłam, że nie będę odliczać godzin do porodu, bo zwariować można. Jak Wojtuś nie zechce wyjść do wtorku - na wtorek mam termin - to idę do lekarza, a on mi pewnie każe się zgłosić do szpitala 7 dni po terminie. Muszę się czymś zająć to czas mi szybciej zleci:) A cio do łóżeczka, to mam drewniane - zobaczymy czy się sprawdzę, jak nie, to następnej dzidzi kupimy turystyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:D Obudziłam sie dzisiaj o 4 i zasnęłam dopiero po 6 jak wszyscy wyszli do pracy:/ I niewyspana jestem... A moja kumpela faktycznie jest w ciąży:D normalnie cieszyłam sie bardziej niz ze swojego testu heh:) 2 godziny czekalismy w szpitalu za wynikami bety i 316 jak nic:) na USG jeszcze nic nie widać ale cieszymy się:) A środe jedzie ze man do lekarza i pogadam z moim gin zeby ja wcisnął jakoś wczesniej bo terminy sa dopiero na koniec listopada:/ A jak u was?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak dzionek mija:)? bebolek-właśnie przeglądalam oferty na allegro hmm no musze powiedziec ze ceny mnei powalily, chociaż znalazłam dwa po ok 450zł i strasznie mi sie podobają ale to są kolorki dla dziewczynki a my niewiemy co bedzie :P... ale i tak pewnie sie na te nei zdecydujemy .. bo jednak te co zielone szkielko podała linka jest o200zł tansze a w naszej sytuacji to jest duzo... http://www.allegro.pl/item257865701_dostepny_od_reki_kojec_graco_rozowy_ostatni_.html http://www.allegro.pl/item257281769_kojec_lozeczko_graco_kira_super_z_usa.html ale sliczne są te łóżeczka przynajmniej ja tak uwazam:) zieloneszkielko - w 100% zgadzam sie z Nimfa, sliczne bejbe :) i ma tak na imię jak my chcemy dac naszemu synkowi :P:) chyab sie nei pogniewasz:D? Gonia- jak nie bedziesz o tym tak intensywnie myslec, tylko własnie przestaneis zmyslec o porodzie to on Cię zaskoczy i nawet nei zauwazysz jak to szybko minie :) ... chociaz ja zdaje sobei sprawe ze jest latwo o tym nie myslec:P belong - to super ze bedziesz mogła to przechodzic razem z kolezanką ... hehe ja tez chcę miec jakąś!! Fajnei tak bedziecie razem na zakupy chodzily no i ty bedziesz bardziej doswiadczona bo masz te kilkanascie tyg wiecej do przodu niz ona :P ... heheh :) pozdrawiam i buziaki 👄 🌻 ja teraz lece cos przekąsic i głowke wysuszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Właśnie wróciłam z zajęć na uczelni, zjadłam całą MILKĘ karmelową, a zaraz jadę do miasta, bo siedzenie w domu mnie dołuje. Jutro, jak nic się nie wydarzy, to jadę do gina - ciekawe, co powie na mój widok:) Bo twierdził, że urodzę do końca ubiegłego tygodnia a tu lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GONIA--❤️Kochana ja jestem 3 tygodniowym pozniakiem,hehe,wiec masz szanse na pozniejszy porod :p hehe!;) Ogolem dzien ciezki.Caly dzien u lekarza,wr!Nienawidze tego😠 Ide odpoczac przy serialu na polsacie :p hehe.Tandetny,ale nalog to nalog :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was DzieWczyNki ;d Krasnalku - wybrałam Bartłomieja jakoś mi ładniej brzmi niż Bartosz ... ale w sumie to i tak nie bede uzywała tej formy tylko czesciej Bartuś Bartek :P hihi Wogóle coraz cieżej mi jest a tutaj jeszcze 3 tygodnie sie musze męczyć do porodu .. uff nie wiem jak to zniose juz teraz wiem ze pewnie w listopadzie juzmi sie zacznie taaak dłużyć ... Mój niegrzeczny Bartuś mi za bardzo naciska na pęcherz i troszke mnie to denerwuje bo to takie dziwne uczucie jakbym zaraz miała sie zesikać w majtyy :P ale po chwili ono przechodzi .. Teraz jego ruchy trudno nazważ kopniakami to jest raczej coś jakby przecciąganie sie i rozciąganie .. yy takie ubijanie coś jakby próbował sobie miejsca wiecej zrobić :P Ok ide juz sobie na fotce posiedzieć papa :* pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Kochane...dziś mam termin - ten ostateczny według miesiączki. I co? nic...Żadnych skurczów, żadnej biegunki, mdłości, dziwnego samopoczucia, brzuszek wysoko - pojadę dziś do lekarza żeby sprawdzić jak się \"tam w środku\" sprawy mają. Co prawda nie kazał mi już przychodzić, bo twierdził, że do końca zeszłego tygodnia urodzę, ale widać nawet dobrzy lekarze czasem się mylą...Okropne jest to czekanie. W nocy myślałam, że zwariuje - już bardzo bolą mnie żebra - czuję się jakby były połamane, zasypiam na chwilkę i budzę się, bo mi niewygodnie i muszę zmienić pozycję i tak w kółko. Wstaję na siusiu co godzinę, potem nie mogę zasnąć i w zasadzie tylko tak leże sobie w tym łóziu... Jednego jestem pewna - dzisiaj nie urodzę a to z uwagi na to, że podobno tylko 5% ciężarnych rodzi w tym wyznaczonym dniu - raczej nie zaliczę się do tej mniejszości. Boję się, że będę musiała iść za tydzień do szpitala na wywoływanie...Ach - byle tylko mój kochany Wojtuś urodził się cały i zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to widze, ze mi tez wypadaloby wpisac sie do Waszego topiku :) Wita Was Migotka z rocznika 86, z terminem na 1 listopada :) czyli jeszcze troszke ponad tydzien...Podobno ma byc chlopak :9 Torbe do szpitala juz spakowalam, pokoj dla Malego urzadzony, wiec zaczytuje sie w kafeterii. Musze nadrobic zaleglosci :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj migotka86 Super, że do nas dołączyłaś:) Ja mam termin na dziś, byłam u lekarza i powiedział mi, że dziś powinnam urodzić - najdalej jutro - rozwarcie na 4 cm - tylko skurczy brak. To znaczy od 14.30 do ok 16 miałam jakieś delikatne, ale teraz ustały. Czop mi odszedł już w całości - i teraz siedzę i czekam - zobaczymy, czy coś dziś z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
witam was !!! bylam tu u was w sobote :) dzekuje za wsparcie i odpowiedzi.no juz 34tyg.i nadal ma glowke na gorze :) tak woule to czuje sie dobrze ale w listopadzie juz chyba pujde na l4 bo nie wiadomo kiedy moge urodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
gonia jedz do tego szpitala,ja bym nei wytrzymala juz z nerwow czy to juz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×