Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calkiem ladna

Londyn- dziewczyna biseksualna

Polecane posty

Gość calkiem ladna

hej dziewczyny, moze jest na forum osobka plci zenskiej majaca ochote na pieszczoty z inna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkka
ja jak patrze na naszych wiesniakow to tez mam ochote na dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam czasmai dosc faceto
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopiec z soho
a moze jakis mily zadbany kolega sie znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatniejsza
wkurzaja mnie chlopacy w londynie bo panosza sie jak koguty na wiejskim podworku- wypinaja klaty, strzelaja usmiechami niczym z Santabarbary i ten ich sposob mowienia jakby chcieli powiedziec 'wiem malenka ze masz na niego ochote' :P obrzydliwi... w rzeczywistosci do niczego nie sa nam potrzebni. same na siebie zarabiamy i same mozemy sie zaspakajac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdgasega
mowisz o Polakach w Londynie czy o wszystkich narodowosiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biiiii
Hej.. puk puk jest tu ktoś może? Jestem Bi z Londynu, szukam bratniej duszy, ładnej... Chętnie umówię się na kawę, spacer. Jeśli też poszukujesz kobiety do wspólnego spędzania czasu to, uważam że jestem warta uwagi ;) Panom i parom dzienkujie, to ogloszenie kierujie tylko i wylocznie do Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to ty się skieruj do słownika języka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ania
to ja się podłączam :) z tym, że ja mieszkam w bristolu :) i szukam sympatycznej koleżanki do miłych spotkań :) jestem biseksualna, ale jak patrzę na polskich mężczyzn to nie chcę mieć z nimi nic do czynienia :) czekam na odzew od koleżanek z UK :) pozdrawiam, ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Hahaha nieźle :D Polscy faceci są tak beznadziejni, że Polki wolą się zabawiać same ze sobą niż ich do siebie dopuścić :classic_cool: I prawidłowo, albo z inną kobietą albo z obcokrajowcem (ale nie Smoluchem :O). Polacy niech sobie walą gruchy w samotności 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Jadwiga Tips Uk
terenia kocham cie babo masz dystans do nas Polakow czasem troszke przesadzasz z tym waleniem gruch http://pokazywarka.pl/iesu7r/ czasem lepiej jest walic gr***e niz wiazac sie z pasztetem :) A I PAMIETAJCIE PASZCZAKI JESTESCIE 100% odzwierciedleniem polakow ktorych tak opluwacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
miss Jadwiga Tips Uk - Miałeś wrzucić do swojej fotogalerii tego tłustego morświna którego oboje żeśmy się przestraszyli :D Morświn brał ślub z jakimś czarnym Kunta Kintą 😴 Prawdopodobnie Nigeryjczykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michal
Jakie to szczescie ze jezyk polski nie jest jezykiem miedzynarodowym bo jak sie wchodzi na polskie fora to albo zdesperowne i sfrustrowane kobiety albo rasisci/stki. Chcialbym zauwazyc ze model polki w UK to sprzataczka z utlenionymi wlosami i odrostami. Wiec tez bym byl ostrozny opiniami o innych. Nie ma nic zlego w bisexualismie (sam jestem jednym z nich) ale nie dlatego ze nienawidze kobiet. Wasze opinie o polskich mezczyznach musza sie brac z tad ze obracacie sie wsrod budowlancow. Czego mozna ie spodziewac jesli waszym szczytem kariery jest zamiatanie podlogi w lokalnym pubie albo podcieranie tylkow angielskim emerytom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja
Dnia 24.09.2013 o 19:37, Gość Biiiii napisał:

Hej.. puk puk jest tu ktoś może? Jestem Bi z Londynu, szukam bratniej duszy, ładnej... Chętnie umówię się na kawę, spacer. Jeśli też poszukujesz kobiety do wspólnego spędzania czasu to, uważam że jestem warta uwagi ;) Panom i parom dzienkujie, to ogloszenie kierujie tylko i wylocznie do Pań.

Cześć wiem ze trochę lat minęło ale jakbyś jeszcze.... kawa, spacer. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×