Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała gała

Czy pończochy samonośne...???

Polecane posty

Gość mała gała

Tzn te z silikonem można załozyc tylko raz?? Czy potem, tzn jakchcesz założyc drugi raz to ten slikon nie trzyma??. Własnie przymieżyłam i kolezanka mi powiedziała ze moge juz je wyzucić bo przy nsatepnym noszeniu beda mi sapadły. dziewczyny to jest prawda? Nie sądze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzduraa!!!!!!!!!!! ja swoje nosiłam kilka razy, nawet po praniu, do czasu gdy ze swoimi zdolnościami ich nie porwałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała gała
dzieki tak myslałam ze to nie prawda, ponczochy kupiłam do slubu i sie troche przestraszyłam ze będaspadały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
nie beda, nie beda:) Co jakis czas je tylko sprawdzaj i podciagaj, w toalecie najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaz88z
twoja koleżanka niema racji ja noszę pończochy już od 5 lat i wiem z własnego doświadczenia że można je nosić wielokrotnie aż oczko niepójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Jagódka76
nie będą spadały nawet po kilku praniach. wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z tymi samonośnymi róznie bywa. Zdarza się, że zsuwają się z nogi - mojej żonieraz spadła jedna pończocha. Z tymi pończoszkami to trochę taka loteria, albo się uda albo nie. Dlatego polecałbym Wam kobiety zakładać pończoszki do paska, te na 100% nie spadaą, pod warunkiem, że dobrze są przpięte. Pozdrawiam! Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ponczochy bo sa dla mnie wygodne. jak sie dobierze dobry rozmiar, czyli nie beda za szerokie to nie ma mowy zeby spadly, silikon po praniu tez jest nie zmieniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×