Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwone półsłodkie

ale to juz było...

Polecane posty

łooooo, chyba czas spac, bo byłam pewna ze słodkich, a tu miłych...;) w kazdym razie od razu , dla kazdego kto sie zjawi... smakowitych, puchatych, cieplutkich, kosmatych;) słodkich snów:) aby noc trwwała wystarczajaco długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zycze snow o wspanialym wyjezdzie i zeby ten sen sie wkrotce spelnil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
sa tez rozne fazy snu jesli spisz bardzo krotko to mozesz nie snic :p ale czesto jest wlasnie tak, ze sie sni, tylko sie nie pamieta szczegolnie jesli sie spi zbyt krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy czlowiek sni codziennie gdy dojdzie do odpowiedniej fazy snu. Czesto sie poprostu nie pamieta swoich snow. Wiem napewno bo to moje hobby;) Sproboj sie bardziej wyciszyc wieczorem, moze pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adinka11 nie dziekuje serdecznie 🌻 :D Teacherka*28 Tobie wiec wyjatkowo zyczę pieknych marzen sennych:) mam nadzieje ze Cie wkrótce nawiedza:) o adinka to jak bede miała pytanko co do mojego komfortu snu i nie tylko to już wiem gdzie sie zgłosic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
kolorowych ;) 🖐️ wychodzi na to, ze za krotko spie :P ale przynajmniej nie miewam [albo nie pamietam] koszmarow :P podobno mozna sobie policzyc mniej wiecej fazy snu i obudzic sie za pomoca budzika w takiej, w ktorej pamieta sie to, co sie snilo. ale za duzo zachodu jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
no i jeszcze trzeba odpowiednio szybko zasnac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
co do pameitania, ja swoich tez nie pamietam prawie zawsze czasem, jak odsypiam to snia mi sie niewyobrazalne glupoty... do tego jeszcze czasem w polsnie czuje ze moglbym sie obudzic, ale decyduje sie na dalsze snienie :D i czasem mi sie to udaje :p ale sen juz jest bardzo lekki wtedy a koszmarow nie miewam od dziecinstwa widac bezstresowe zycie wiode :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
ja tez prawie nigdy nie pamietam moich ostatnio mialam tylko dwa powtarzajace sie koszmary tuz przed obrona ale wtedy spalam po 2 godziny na dobe i troche zestresowana bylam :P jeszcze czasem zdarza mi sie pamietac jakies czysto absurdalne sny. podobno sen odzwierciedla stan duszy czlowieka. w mojej widocznie panuje chaos :P :D za to w dziecinstwie czesto snily mi sie koszmary. widac, moje obecne zycie jest mniej stresujace niz zycie dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analiza snu jest bardzo trudna i czasochlonna, ale jakby tak na chama posiedziec nad tymi \"absurdalnymi\" snami jka je nazwalas o bys sie doszukala tego co odzwierciedlaja odnosnie Twojego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
dzieci maja super wyobraznie to i o strach latwiej :p pogryziona, opisz swoje sny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieci... moj (9lat) jak spi zaczyna krzyczec i rzuca rekoma jakby kogos bil i za chwile spokoj i spi dalej spokojnie do rana. to mi powiedziala moja mama bo zawsze jka ona w nocy wstaje za porzeba to zaglada do niego:) ale jest niesamowity, ja nie potrafie zrobic obrot w czasie snu o 180\' w lozku;p dzieci sa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×