Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O kurdeee

Już się nie dziwię, czemu młodzież wyjeżdża

Polecane posty

Gość a jak
niestety ? - to już naprawdę zdjąłeś maskę . Naprawdę zastanawiam się czy nie złozyć doniesienia na twój temat do policji. Jutro skonsultuję się z "komputerowcem" z naszej KMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
nie ma takiej potrzeby, to łatwizna . A nóżka kiedyś ci się powinie. I włosy będziesz rwac z głowy, że się w to wplątałes. I snu spokojnego mieć nie będziesz , bo mówisz o sporej kasie, a jak znam zycie to póki co tylko "inwestujesz" (czyt. werbunek i omamianie kolejnych ludzi żeby wydali tę kasę na instrukcje czy jak je tam sobie po angielsku zwiesz ... ). Kolejna sekta ukryta pod płaszczykiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
no prosze to i już do technik manipulacyjnych się przyznajesz ? dawaj dalej . Nic mnie nie dziwi w twoim zachowaniu. Najlepsza obroną jest atak , nawet tak prymitywny jak twój. Nie udał ci sie werbunek, bo jestem za inteligentna dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
płacą ci za tworzenie piramidy , siatki dystrybucki , która z handlem nie ma nic wspólnego , liczą się tylko zwerbowani ludzie, przecież to oczywiste. I wiesz co , kariery na tym forum nie zrobiłeś , a właściwie nie zrobiłaś . Nawet pod faceta się podszywasz żeby być bardziej wiarygodny . W końcu biznesmen to lepiej póki co brzmi niż bizneswomen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
płacą ci za tworzenie piramidy , siatki dystrybucji , która z handlem nie ma nic wspólnego , liczą się tylko zwerbowani ludzie, przecież to oczywiste. I wiesz co , kariery na tym forum nie zrobiłeś , a właściwie nie zrobiłaś . Nawet pod faceta się podszywasz żeby być bardziej wiarygodny . W końcu biznesmen to lepiej póki co brzmi niż bizneswomen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
Nie mam chęci więcej z tobą rozmawiać , mnie nie zwerbujesz . A mam nadzieję, że inni jak sobie poczytają o czym rozmawiałysmy , szerokim łukiem będa omijać takich werbowników. Nie zycze ci powidzenia, chociaż jestem ludziom życzliwa, bo niestety oszukujesz ludzi . A ja oszustwem się brzydzę, nawet jeśli jest pięknie podane i doskonale potrafi omijac " kodeks karny". Do czasu, do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz Naga Prawda
śmiga swoim porshakiem do tesco kupić produkty z serii "wyprodukowano dla tesco" hahahha a przecież zarabia 9-11tyś miesięcznie hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
I żeby jeszcze dodatkowo wyjaśnić na czym ten biznes polega: "Amerykańskie oszustwo" nazywa się multi-level marketing (MLM) lub czasami "network marketing", marketing sieciowy. Obiecuje "życiową szansę" wynikającą z posiadania własnej firmy i pracy w domu. W rzeczywistości doprowadziło na całym świecie do strat finansowych, zmarnowanego czasu, zrujnowanych karier zawodowych, bankructw i wyprzedaży majątku oraz do rozbicia rodzin. Jego rzeczywiste działania i ich okropne skutki finansowe są ukrywane przed przyjmowanymi. "Multi-level marketing jest w większości krajów teoretycznie legalny, ale największe firmy tego typu - promotorzy Amwaya i jego pochodnych takich jak Quixtar, A2K, Amvio i innych działają tak, że 99% ludzi zwerbowanych do zainwestowania straci. Z tego powodu MLMy takie jak Amway/Quixtar należy traktować jako oszustwo, a nie "szansę". Nie ma legalnego biznesu, w którym 99% namówionych na "inwestycję" TRACI pieniądze. Nie należy tego w ogóle traktować jako biznesu, jako że do wciągnięcia ludzi do programu, w którym niemal wszyscy z nich straca pieniądze rutynowo używa się kłamstwa. Należy raczej traktować to jako to, czym to naprawdę jest - wyrafinowaną piramidę finansową. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
pomogę jeszcze nagiej prawdzie: Tak więc choć niemal nikt nie jest w stanie zarabiać sprzedając produkty w detalu, każdego namawia się do zwerbowania do biznesu kolejnych osób. Uczy się ich bycia "w 100% lojalnymi swojemu biznesowi" i indoktrynuje w hiperkonsumpcję produktów niejednokrotnie znacznie droższych, niż by kupowali normalnie. Kupowanie produktów od siebie samego to nie biznes. "Zwerbowanym mówi się, że prawdziwy biznes, w którym zarabia się duże pieniądze pochodzi z werbowania kolejnych osób. Wtedy ich dochody się "pomnożą". Jeśli na przykład zwerbują 6 osób, z których każdy zwerbuje tylko 4, osoba na górze będzie ich miała 30 i będzie dostawać "bonus" od kazdego zakupu dokonanego przez nowo zwerbowanych. To nie koniec liczb; mówi się, że to się może rozwijać w nieskończoność. 24 nowych inwestorów może dokonać takiego samego werbunku przyprowadzając 144 kolejnych i tak dalej. Choć nikt nie zarobi sprzedając towary w detalu, mogą zarobić pieniądze, jeśli tylko zrekrutują dostatecznie wiele kolejnych osób."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a jak
serdecznie dzięki za te informacje, teraz jestem na 110% pewny, że Naga Prawda to naciągacz i oszust, wcześniej byłem pewny na 101%... to wszystko tłumaczy i tą jęgo zawziętość też, nie odpuszcza sobie, bo wie, że jak nikogo nie zwerbuje to straci wiele pieniążków hehehe, które sam zainwestował w tą piramide dając się naciągnąć przez innego "specjaliste MLM" hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocoMademoiselle
WIelkie wymagania, male pensje. Traktowanie w Polsce jest jak mobbing. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
to czego tutaj szukasz inteligencie zafajdany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
AMEN ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×