Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura31

podkład

Polecane posty

Gość laura31

Jaki polecacie podkład do twarzy, do cery mieszanej, latem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
podobno dobre sa jakies regulujace z oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiii
dokladnie. z drozszych normateint ok 60zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podkład z oriflamu(w różowej tubce) jest super! i do tego bardzo ładnie pachnie i rozprowadza sie świetnie! kosztuje ok 19zl jak jest w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie krem koloryzujacy Excipial.. przynajmniej porow nie zatyka i delikatnie wysusza wypryski, nie splywa z buzi i poniewaz nie jest podkladem nie jest ciezki i nadaje sie na kazda pore roku. do kupienia w aptece za ok. 20 zl za bardzo wydajna tubke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne podklady i korektory ma Vichy (np. Normateint) i La Roche Posay lub Avene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu-bziu
a ja polecam rewelacyjny compakt z MaxFaktor, jest naprawde super moim zdaniem sprawdza sie wlasnie latem, bo nie trzeba nakladac dodatkowo innych kosmetykow (kompakt to polaczenie korektora, podkaladu i pudru), wystarczy krem i tylko delikatna warstewka tego cuda piekne opakowanie z lusterkiem i gabeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
loreal ideal balance do cery mieszanej. Dobrze kryje (nawet popękane naczynka), jest lekki, nie zatyka porów nie spływa. Testowałam rózne podkłady ale latem zawsze wracam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nam cerę mieszaną i używam nivea krem koloryzujący z serii matującej - idealny na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×