Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksiezniczka84

wasz ulubiony kolor

Polecane posty

Gość Ksiezniczka84

jaki jest wasz ulubiony kolor ktory czesto na sobie nosicie? a w jakim kolorze ubran nie lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nawidze żółtych, czerwonych, białych i różowych choć mam nowo zakupioną biała bluzkę i nawet czuje sie w niej ok :D uwielbiam ciemne kolory czyli brąz, granat, czerń (ale bez przesady) a ostatnio nie wiem czemu spodobał mi się turkusowy (ale nie taki oczojebny tylko stonowany ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
moj ulubiony to rozowy i mam najwiecej ubran w tym kolorze lubie tez blekitny turkusowy bialy i czarny tez zaloze natomiast nie nosze brazowych zielonych i zoltych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam zielony :D Jak otworzy się moją szafę to innych kolorów praktycznie nie widać, wszystko w różnych odcieniach zieleni :D No ostatecznie można znaleźć tam coś brązowego i jasnego (biały bądź kremowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka
zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana....
czerń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA...........
Moje ubrania są głównie czarne i czerwone, trafi się coś zielonego lub szarego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA1975
ULUBIONY-BIEL,BEZOWY.NIE LUBIè CIEMNYCH KOLORòW,CZERWONEGO,ZòLTEGO,FIOLETOWEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkie szarości
+ biały + czarny Ale jestem monotematyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DBSL
lubie: bialy, czarny, brazowy, fiolet biskupi, bordo, bezowy, khaki, granatowy, jasne odcienie szarosci nie lubie zieleni zimnej, blekitu nie znosze, za zoltym tez nie przepadam, nienawidze miodowego, lososiowego, brzoskwiniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAAAAAAAARNYYYYYYYY
ale większe znaczenie ma materiał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uzależniona od czerwonego. Kocham czerwony!!! Nie znoszę różowego i zielonego. Lubię też błękit i granat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- biel - beże - i wszelakie odcienie brązu, to kolory które kocham najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaka ona
brąz, beże lubie,ale niestety nie wyglądam wn ich za dobrze:), uwielbiam tez zielen, czerwien i czerń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie grafit i bialy najbardziej :) nie cierpie pomaranczowego i wszelkich odcieni brazu i rudego :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię dużo kolorów: czarny, brązowy, granatowy, szary, biały, beżowy, czerwony, fioletowy, czasami kupię ciuszek żółty, zielony lub szafirowy. nie lubię błękitu, turkusu, wrzosu, różu i pomarańczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggffd
lubie biały, czerwony, czarny, szary, turkus czasem czy szafir... lubie tez jeden okreslony odcien zieleni, jest on teraz dosyc popularny... nie cierpie za to zieleni rybackiej czy wojskowej, żółtego i pomarańczowego. Kiedyś nosiłam dużo bezu i brazu ale sa dla mnie mało twarzowe - jasna cera, ciemna oprawa oczu, brazowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggffd
jeszcze fiolet i granat... no i taki fioletowo-różowy odcień ubrań w nim mi jest bardzo dobrze ale ciężko coś w takim kolorze kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
pomaranczowego tez nie lubie i za czerwienia nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brąz. mam dużo ubrań w tym kolorze, a także butów. i żółty lubię, ale bez przesady. mam żółte buty :D zieleń, czerwień.. standardowo nie trawię różu w każdym odcieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Rozczochrańca
Biały Czarny Czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pasują do mnie ciepłe kolory, ale nie przepadam za pastelami...na pewno lubię łączyć ciemne z jasnymi, turkus z brązem, khaki a brudnym rózem. Nie lubię fioletów, zieleni, pamarańczowego ani szarego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mousie 91
hmm..lubie bardzo kolor niebieski,ze względu że ładnie współgra on z moimi niebieskimi oczkami:) Dobrze czuje się też w turkusie i mianach brązu. Dużo ciuszków mam też w kolorze białym i czarnym. Nielubiłam bardzo koloru różowego, ale ostatnio tez jakoś mi podpasował i nawet mam taką bluzke w odcieniu jasnego różu, ale rzadko ja zakładam. Nie lubie koloru fioletowego, żółtego i pomarańczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×