Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzinka

Jaki powinien być stanik pod suknię ślubną bez ramiączek?

Polecane posty

Gość bzinka

Szczególnie, że mam małe piersi i potrzebuję push'up ale czy bez ramiączek spełni on swoje zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki, aby dopiąc gorset..z za duzym push upem bym uwazala. sama mam ten problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam własnie kupiony biustonosz do sukni ślubnej. Najlepiej idź kupić go z gorsetem. Ja tak zrobiłam i wybrałam idealny. Nic nie wystaje, piersi ładnie wyglądają. Kup biustonosz typu bardotka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzinka
Chętnie bym poszła z gorsetem ale ja będę miała całą suknię śulbną, nie spódnicę z gorsetem. No i jestem w ciąży.. Oglądałam staniki z silikonowymi pjączkami od wewnątrz - ciekawe czy się sprawdzają, chyba sie na taki własnie skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzinka
*silikonowymi paseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widziałam stanik taki że
są same miseczki luzem. Dziwne:-o C o tym sądzicie? A co sądzicice o biustonoszu silikonowym? Podobno super podnosi biust. Mam też nie duży biust bo 75 B także pytam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzinka ja szukałam własnie z ta taśmą sylikonową od środka ale nie dostałam- kupiałam za to wkładki sylikonowe i tez świetnie sie sprawdziły- biust był podniesiony sukienka wypelniona a przy tym wszystko pięknie, naturalnie wygladało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pospadało a malo tego nawet sie nie przesunęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzinka
Z silikonowymi paseczkami od wewnatrz znajdziesz w lepszych sklepach, kosztują od 70zł a przynajmniej ja tak znalazłam. Co do stanika silikonowego - ja bym sie nie zdecydowała, źle bym sie czuła - na swoim ślubie chcę sie czuć wyjątkowa, z piękną bielizną a nie z naklejkami na cyckach. Ale to jest tylko moje zdanie. Spróbuj na co dzień ubrać super bieliznę, nikt nie wie nikt nie widzi a jednak czujesz sie wyjątkowo, zapewniam, że w silikonowyc miseczkach tak się nie poczujesz a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie na allegro- kupiłam normalnie w sklepie- to sa wkładki wielokrotnego użytku- spłukujesz wodą i pakujesz do pudełka trzeba tylko uważać żeby nie zahaczyć paznowciem nie nakładać na pobalsamowane piersi i nie używac dezodorantu czy perfum bezposrednio na wkładkę :) wiesz kiedy sie nie sprawdziły? kiedy założyłam je pod luźną sukienkę i poszłam na balety ihhih przesuwały sie ale tak przy obcisłych ciuchach czy nawet kostiumie kapielowym- SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do
Triumpha. Tam kupiłam push'up z wkładkami silikonowymi od wewnątrz. I pani poradziła mi kupić trochę większy rozmiar miseczek, niż noszę normalnie i wsadzić do środka wkładki silikonowe (silikon w woreczkach). Dzięki temu stanik jest pięknie wypełniony, a moje piersi podniesione i wyglądają jak małe jabłuszka. Za ten stanik dałam właśnie coś koło 70 zł, kolor ecru. Mimo, że ślub mam pod koniec sierpnia, to zakładam ten stanik czasami, żeby się przyzwyczaić do niego i jego ciężaru (nie ukrywam, że zwkładkami silikonowymi jest trochę cięższy niż normalny stanik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzinka- oczywiście masz rację z tą bielizną...ale ja na swoim ślubie czułam sie maksymalnie najpiekniejsza mimo wkładek o których najnormalniej w świecie zapomniałam :) co do staników- znalazłam jeden w triumphie- za 120 zł ale był OKROPNY!!!!! zwykły biały tyle ze z ta taśmą nawet nie push-up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i najważniejsze- ślub ślubem wesele weselem i samopoczucie na nich również ale nocy poślubnej jako takiej niema- więc tą ekstra piekna bielizne dla mojego już męża miałam w niedziele hhihi co nie znaczy że pod kiecką mialam pantalony- hiihhihi nie! równie piekna bieliznę ale włąsnie dla samopoczucia i własnej hmmmmm przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzinka
Na razie znalazłam taki na allegro, ale to jeszcze nie TO ;) http://www.allegro.pl/item216847950_piekna_bardotka_dla_panny_mlodej_rozm_70b.html A Gokata ma chyba taki na myśli?: http://www.allegro.pl/item215224953_un_bra_silikonowo_materialowy_bialy_rozmiar_c.html http://www.allegro.pl/item215499316_biustonosz_silikonowy_unbra_zacznij_uwodzic_b.html Weim, że są też do kupienia te miseczki obszyte materiałem, mimo to ja bym nie poszła w nim do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qamilka
ja tez wlasnie przeszukuje i zastanawiam sie jaki stanik pod suknie slubna- przyznam ze mam maly biust 70B i bez stanika czy z jakimiś gąbkami w sukni bede płaska... doradźccie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Według mnie to wszystko zależy od tego jakie kto ma piersi i jak skrojona jest sukienka ślubna. Fajną kolekcję ślubną ma Nipplex. Ostatnio jak brałam od nich stanik przeglądałam ją i ma styowe fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
ja mam zwykla biala, gladka bardotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja świadkowa
Ja co prawda świadkową byłam ostatnio, ale miałam podobny problem - kupiłam w końcu biustonosz w Intimissimi (tylko że czarny, ale białe też były, elegancki, gładki, bez zbędnych dupereli) - bez ramiączek (choć miał też do dopięcia), fason bardotki i właśnie z silikonowymi paskami od wewnątrz. Sprawdził się w 100% choć miałam pewne obawy, bo ja mam nieco większy biust - może nie gigant, ale jednak - największy rozmiar miski brałam ;) A sukienke miałam bez ramiączek, mocno usztywnioną, coś jak ślubne, ale jednak nie na miarę a i tak wszystko super się trzymało. Przyjaciółka panna młoda miała za to jakieś cuda porobione, stanik wszysty do sukni czy jakoś tak i też była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
ja świadkowa, największy rozmiar czyli coś z miską K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja świadkowa
Największy wg rozmiarówki Intimissimi - która jest fatalna. Największy to rozmiar "4" - na szczęście ten był wyjątkowo "ściśliwy", bo normalnie "4" są dla mnie o wiele za szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Jeśli chodzi o staniki pod suknie ślubna to przepatrują różne oferty, całkiem niezłą kolekcje ma nipplex. Ja mam od nich jeden biustonosz i jest dość dobry, nieźle trzyma piersi pomimo cienkich ramiączek i jest wygodny, a to chyba jest jedną z ważniejszych kwestii przy wyborze bielizny ślubnej. Ten mleczny komplet jest całkiem fajny http://nipplex.pl/Magda_gors_milk.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ślub miałam wypożyczoną kieckę,przy ostatniej przymiarce zaproponowano wszycie dodatkowych wkładak i problem z głowy.Leżała idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×