Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza_13

Darmowe próbki i gadżety

Polecane posty

Gość Eliza_13

Każdy z nas się tym kiedyś zainteresował, warto spróbować produktów zanim je kupimy. Często ludzie nie mają co robić i zaczyna się próbkomania i gadżetomania. To tk naprawde jest super, zwłaszcza, żę za to się nie płaci. Podawajmy tu adresy, gdzie takowe rzeczy i nasze zdobycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta
gówniara. narobiła wiochy na forumowisku, to sie przeniosła tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej, Jeśli masz konto na allegro i chciałabyś dostać jakąś fajną rzecz typu pendrive, prostownica, żelazko, aparat fotograficzny, kamera, drukarka itp. to mam dla Ciebie stronkę. Musisz tylko się zalogować na nią. https://cokupic.pl/zaproszenie/ZDAWID Na tej stronie piszesz opinie o przeróżnych produktach codziennego użytku. Ja napisałam 600 opinii i za nie dostałam drukarkę. Ostatnio zaś za 280 opinii dostałam prostownicę i pendrive za 105 opinii. 1 opinia to 30 wyrazów. Za zaproszenie osoby dostajesz 30 punktów, za napisanie 1 opinii 15, za napisanie opinii w czasie happy hour 20 punktów. Każda 100, 200, 300 itd, opinia to dodatkowe 50 punktów. Myślę, że warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAW
Polecam stronkę w której za pisanie opinii dostałam drukarkę, prostownicę, kamerę, żelazko bezprzewodowe i dysk zewnętrzny. Na stronie cokupic.pl/zaproszenie/ZDAWID trzeba zalogować się hasłem i nickiem z Allegro. Na tej stronie dostępne są dwa nowe programy ekspercki i doradczy, w których pisząc opinie o przeróżnych produktach można dostać świetne nagrody. OTO DOWÓD picasaweb.google.pl/lh/photo/68EGAnBOXI2vvYl32gPz-A?feat=directlink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×