Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilovelove-lightblue

Niktprawie nie pamiętał o moich urodzinach...Podniescie mnie na duchu!

Polecane posty

Nikt opróxz rodziców i 2 przyjaciolek, ktore zlozyly mi zyczenia smsem (!!) nie pamiętał o moich urodzinach! Jest mi bardzo bardzo bardzo przykro, poniewaz ja zawsze pamietam i szykuje moim najblizszym znajomym male prezenciki. Lubie sprawiac innym radosc... Czy za duzo oczekuje od innych? Nie chodzi mi o jakikoliwek prezent, ale o pamiec, nie myslcie, ze jestem materialistka! Ja zawsze pamietam, a nikt (prawie) nie pamieta o mnie...Jest mi naprawde bardzo przykro, baaardzo. Ja zawsze pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie też nikt nie pamięta i prawdę mówiąc mam to gdzieś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, mnie urodzinowe zyczenia w sumie tylko zawsze rodzice składają...to nie imieniny i każdy ma prawo o nich nie pamiętać. Głowa do góry i co najwazniejsze STO LAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moich też nie, i nie wiedziałam jak się zachować, byłam wściekła, a bo ja pamiętam o każdym najlepiej to własnie pożartować ze mną, gdzieś wyjść , poradzić się itp. a później? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem napewno to przykre - to fakt, jednak czasami ludzie po prostu w pedzie życia zapominają o ważnych rzeczach....Musismy im to wybaczac i się za bardzo nie przejmować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curva - mam dokladnie to samo!! Jak problem, wszyscy przychodza do mnie, jak chca zazyc troche rozrywki ;) tez do mnie! I zawsze myslalam, ze znacze dla nich tyle samo, co oni dla mnie! A tu takie rozczarowanie... Chyba juz przestane sie przejmowac cudzymi urodzinami i lataniem po sklepach w poszukiwaniu prezentu...(Ale to bylo takie mile, to sprawianie innym radosci...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ja wybnaczam i zapominam...Najlepsze jest to, ze moja przyjaciolka-wspollokatorka nawet slowka nie pisnela w moje urodziny!! A mieszakmy razem 3 lata i myslalam, ze jestesmy zzyte. Pomylka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstroki
takie życie ja nie mam przyjaciół ani znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałąm ochotę po prostu rzucić wszystkich w cholerę i zająć się sobą i myślec tylko o sobie, nie będzie takiego bólu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 urodziny, wiec jeszcze obchodze :P Dzieki za zyczenia!! Serio- naprawde nie myslalam, ze brak zyczen bedzie az tak bolesny! Ale skoro ja daje od siebie, to jednak czegos w zamian oczekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o życzenia, ale o pamięć, że jednak coś dla nich znaczysz i pamietają o Twoim dniu ja caly czas slysze, ze jestem taka fajna, fajnie sie ze mną gada a później co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ode mnie:Wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka,milości,i czego tylko sobie zapragniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dzieki!! Ale zyczenia to pamiec!:) Curva - swietnie Cie rozumiem! Ja tylko chcialam zeby ktos okazal, ze mu na mnie zalezy i zawiodlam sie. Dlatego jest mi tak ciezko i mam taki niesmak. Curva - pozwol sobie zlozyc spoznione zyczonka urodzinowe!! Wszystkiego najcudowniejszego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×