Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabiina

Zaslyszane u znanych i lubianych. . . ! ! !

Polecane posty

Proponuje tutaj zamieszczac cytaty ludzi znanych i lubianych :) Np. cytaty wyciagniete z wywiadów itp. :) Zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kazdy facet zasuguje na drugą szanse ale... U innej kobiety.\" Dorota Rabczewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ten powrót do natury jest teraz tak powszechnym trendem, że nawet istnieją perfumy o zapachu siana, stworzone przez Karla Lagerfelda. Uważam, że po prostu potrzebujemy kontaktu z czystą, prawdziwą naturą.\" Kinga Rusin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przyjście do lasu, jest dla mnie tak samo ważne, jak niedzielna wizyta w kościele.\" Clint Eastwood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wszystko co najlepsze grają mężczyźni, a kobiety w filmie są tylko maskotkami - oczywiscie jeśli są długonogimi blondynkami i umieją się ładnie rozbierać.\" Ewa Gawryluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Boję się o moich bliskich, o syna. Boję się rzeczy, na które nie mam wpływu. Odkąd współpracuję z fundacją „Spełniamy marzenia”, bywam czasem na onkologii dziecięcej. Widzę matki, które mogą już tylko czekać, jak się rozstrzygnie los ich dzieci. To mnie przeraża. Po takiej wizycie wiem, co jest naprawdę w życiu ważne, a co nie. Nie powiedziałabym o sobie, że w pracy zawodowej jestem dzieckiem szczęścia. Kiedy idę na casting do roli, na której mi bardzo zależy, i przegrywam, a wielokrotnie coś takiego już przeżyłam, to popłaczę, wypiję lampkę wina i idę dalej.\" Agnieszka Warchulska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ulubiony REJS
tu moge zacytowac pol filmu :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Punk to nie tylko dzwięk muzyki. To styl życia. Jest mnóstwo kapel, które o tym nie wiedzą.\" Billie Joe Armstrong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie znosze facetów, którzy przegladają się w lustrze dłuzej ode mnie. To naprawde żenujące!\" Ashlee Simpson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nauczyciele mnie nienawidzili. Nie odrabiałem pracy domowej, ale swietnie zdawałem egzaminy.\" Chester Bennington (Linkin Park)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kobiety kochają nas za nasze wady. Jeśli mamy ich pod dostatkiem, wybaczą nam nawet nasz intelekt.\" Oscar Wilde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mąż: człowiek, który nigdy nie pamięta o twoich urodzinach, ale w towarzystwie chętnie wymienia twój wiek.\" Marilyn Monroe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×