Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sosnaxyz

TITAN

Polecane posty

Gość do Titan jest super
Panie Doktorze, czy może Pan podać jakieś namiary do siebie, mam dużo zabiegów do zrobienia i bardzo chętnie bym się wybrała do takiego specjalisty jak Pan ( agata.z@onet.com.pl ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betex
Ja też dołączam do grona pytających.... gdzie najlepiej i najbezpieczniej założyć takie nici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 7 miesięcy po zabiegu, który był prezentem od moich dzieci z okazji moich 50 urodzin Nie byłam przekonana co do jakiejkolwiek ingerencji w ciało, a już szczególnie jeżeli o twarz chodzi, ale powiem szczerze, że to jest najlepsze co mogło mnie spotkać :) Na prawdę wyglądam dużo młodziej, zmarszczki wygładzone, nawet owal twarzy się poprawił - niesamowite uczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betex
A gdzie wykonywałaś ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatex
A dokładnie w jakim miejscu, albo chociaż jaki lekarz to wykonywał żebym mogła się ewentualnie z nim w tej sprawie skonsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ul Parkowa - Medest się nazywa ten gabinet tu masz stronę, gdybyś nie mogła sama znaleźć www.medest-lichaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatex
Dziękuję Ci bardzo _zofia :) Jestem już po zabiegu w poleconym przez Ciebie gabinecie :) Czuję się na prawdę cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić ten zabieg oraz jego tańszy odpowiednik ZAFFIRO - robiłam serię jednym i drugim urządzeniem i wydaje mi się że efekty takie same a cena o połowę niższa. Zakupu dokonałam na stronce www.estheticBox.pl - polecam, mają rzetelne miejsca i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×