Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
matylda_99

Pryszcze na pupie, wrośniete włoski , oddech -znikło jędrne pośladki

Polecane posty

Tak więc po zaczęrpnięciu rożnych porad z for, jakże z własnych eksperymentów i obserwacji jestem w stanie przekazac desperatą kilka porad o problemach ktorcyh ja się już pozbyłam a wiem iż nie tylko ja miałam z tym problemy. A mianowicie. : 1. Jeśli chodzi o PRZETłuszczające się nadmiernie włosy.. Musisz je myc codziennie, tak też to przechodziłam od kiedy dokładnie nie dostosowałam się do rad . 1. Namaczanie włosow w ciepłej wodzie (prze nalozeniem szamponu ), myc delikatnie, a później spłókac ZIMNĄ wręcz lodowatą wodą ! Jesli poworzymy czynnosc 2 razy..czyli dwa razy umyjemy efekty są lepsze. I ważne ! Polub włosy jakie sa bo jesli masz problem z przetłuszacniem się nie wolno (broń cie panie boze !) słuszyc suszarką ani tym bardziej uzywac prostownicy, karbownicy etc.. ! 2. Wrastające włoski. (włosy po depilacji wchodzące pod skóre, zapalenia ropne ) . Występują najliczniej na nogach, konkretnie łydkach.. Jesli uzywasz ZYLETKI jednorazowej.. za kazdym razem uzywaj nowej ! przed cienciem oblac nogi spirytusem salicylowym, zgolic i znowu oblac spirytusem..wycierac najlepiej w papierowe ręczniki.. robic piling kawowy , rękawica do masarzu, a co najważniejsze.. Nawilzanie ! Najlepszym kremikiem jest krem z Mocznika idealny takze na szorstkie piety i kostki.. (nie uzywam depilatora) 3. Chrostek na pupie pozbylam sie takze przez piling i reakwice jednoczesnie.. oblewajac pupę spirytusem co jakis czas i nawilzaniemt akze z mocznika.. to byly drobne zmiany.. po czym zaczelam myc pupe ziają ( tym plynem do higieny intymnej ) xD no i nie siedziec tyle przed kompem, ani na zimnym betonie.. 4.na wzmocnienie paznokci. zamaczeni ich w soku z cytryny 5.na szybszą opalenizne, smarowanie sie olejem xD 6.problemy z wągrami ? -nic tylko isc na głebokie oczyszczenie twarzy z nawilżaniem. 7.Oddech.. albo problemy środkowo cielne albo niedokladne mycie. polecam miec 2 szczoteczki jedna do zebow druga do jezyka i policzkow. polecam takze nową paste tą z płynem do plukania w jednym no i odzielnie płyn do płykania.. płykalki wodą utleniona jesli tak zdesperowani jestescie.. 8.jędnianie pośladkow ? - duzo duzo przysiadow.. napinania, nożyc i taniec ! 9.ABcymnic drogi czy taki wcale ci nie ujedrni posladkow.. 10. a i.. GREJFRUT ! zwyly zwyczajjny owoc niby ? a jednak.. mialam grejfrutowy citrosept(o ile sie nie byle) na zabijanie bakteri w buzi.. grejfrut przyciaga słonce grejfrut oczyszcza organizm i nawilza ! W kremach ujedrniajacych wszelakich pilingach jest grejfrut ! Skora po jedzeiu tego owoca jest rewalacyjna ; ) polecam polecam i pytam co na blizny ? BLIZNY ? ROZTEPY albo blizny pokrostkowe ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×