Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakaś taka troche dziwna

Dlaczego na zdjeciach wychodzę jak tłusta maciora??

Polecane posty

Gość Jakaś taka troche dziwna

Naprostsza odpowiedz: -Bo jestes tłusta! Otoz wcale nie jestem, moze nie jestem wychudzonym wieszakiem (a bardzo bym chciala byc), nosze rozmiar 36-38, czyli teoretycznie nie jest źle. Ale to tak "na żywo" wygladam ok. Natomiast na zdjeciach- dzisiaj obejrzalam fotki- mało sie nie zalamalam. Nogi dwa kloce, biodra rowne obwodowi rownika, wieeelki cyc i mały łepek do pelni szczescia :o Dramat po prostu. Co dziwne, kiedy przegladam sie w lustrze, jest w porzadku, na nagraniach video tez jest ok, ale na zdjeciach wychodze jak totalny kaszalot. A zdjecia z dowodu czy paszportu to juz dno i 10 metrow mulu. Nie ze wymyslam, na lotnisku celnicy nie wierza, ze ten oszolom na zdjeciu to ja :o Rozumiem, ze kamera dodaje pare kilo i zaczynam wierzyc, ze np. taka Doda faktycznie jest szczuplutka i nosi rozmiar 34, a obiektyw ja pogrubia. Czy ktoras z was ma taka "przypadłosc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Kwestia fotografa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, mi zawsze na zdjęciach oko ucieka:-D Normalnie nie mam zeza, więc myślę, że po prostu moje ślipia buntują się na widok aparatu... Zresztą od czego jest Photoshop:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaś taka troche dziwna
No ba! Oczy też -do pelni szczescia- mróże na fotkach, w rezultacie czego mam dwie czarne dziurki zamiast oczu. A photoshop... mase zdjec z imprez trudno poprawic, zreszta i tak uciekam na widok aparatu :D Ciekawe od czego to zalezy ze jednych obiektyw kocha a innych nie. A podobno fotografia nie klamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to zależy od lampy? :o ja tez czasami chujowo wyjdę, ale jak ktoś ma dobry aparat to spoko, jestem zadowolona, często to aparat zmienia wszystko , nie przejmuj się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjkloiuu
Ja też na zdjęciach wyglądam grubiej, nie zależy to chyba od fotografa, bo robię zdjęcia sama swoim aparatem (tzn. ktoś mi robi), robią mi znajomi swoim aparatem , robi fotograf profecjonalnie i zawsze d.....a. Obiektyw dodaje kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×