Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoo pyta nie błądzi

Czy Anglicy sa przystojni ??

Polecane posty

haha, przykladem czego? moj facet ma wiecej wlosow na glowie niz ty na calym ciele kmiotku :) poza tym zeta teraz cie zaskocze.. jako ze piszesz o tym, ze daje dupy angolowi bla bla to ja ci powiem cos takiego: bardzo lubie dawac dupy mojemu angolowi, po prostu uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra1733
fetha48 i co z tego ze jest z angolami ? bo nie wiem co w tym zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie biore prochow wiec nie wiem o co chodzi w tych twoich wywodach, ale mysle ze kiedys znajdziesz swoja druga polowke (bron boze nie polczyne :P ) ktora zrozumie cie i pokocha cie takim jakim jestes ) kolorowych snow!!! (lapiesz? kolorowych? hehe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeta jesy jeszcze w czasach kiedy kobiety jak "dawaly dupy" to "zamykaly oczy i myslaly o Anglii" lub wstaw dowolny inny kraj. Pewnie mial zle przyklady w otoczeniu, ktoz to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha charmsy dobra jestes :D u zety juz dawno nie trybi, wlasciwie to chyba nigdy nie trybilo.. pierwsze 3 oryginalne zdania ktore sam obmyslil napisal w 2009 i teraz je w kolko powtarza bo sa dla niego chluba jego elokwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogoel dzisiaj to sie dopiero usmialam na topiku "7 lat w uk, 200 funtow na koncie", chcial mi dojebke "ynteligentna" strzelic a wyszlo mu to, cytuje: "znam jedna informatyczke-zona domowa ona chociaz zlapala walca na dom a ledwo kompa umie wlaczyc ktory tez walez zafundowal hehe.dzi**i mozecie sie klucic dalej" !!!zlapalam go na dom, czaisz? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra1733
Zono ja zas zdaniem jakis tempych chlopakow, polecialam na firme mojego tescia ;) bo w koncu bedzie chlopaka ;) i tez jestem Kur*a i duppy daje bo nie jestem z polakiem tylko z norwegiem... ;) zazdroszcza , to wypisuja glupoty ... popaprance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeta, beta czy jak dokladnie on sie nazywa jest jebniety. kurwa, przeciez anglicy sa biali - to raz. a dwa angolke kazdy moze wyrwac, choc te gorsze niestety. osobne kwestia, to dlaczego w UK jest wiecek polek z angolmi niz polakow z angielkami. po co wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!!!zlapalam go na dom, czaisz? " :D :D ale tak na serio to nie wiedzialas ze teraz wredne Polki lapia Brytyjczykow na dom? :D nie wiedzialam ze jestes jedna z nich :P nieladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest najlepsza okazja :) sporo grekow kupilo ostatnio chaty w UK. generalnia Walia do zamieszkania jest nawet spoko. ale chaty nie realne ceny jak dla mnie. chyba musialbym zostac gangsterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinDeutschland
Wąsy mają dopiero starsi Polacy u młodych nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roger Moore, Liam Neeson, Ralph Phiennes, Daniel Day- Lewis, Gary Oldman, George Harrison, Paul McCartney, John Lennon, Clive Owen, Christian Bale, Jude Law, James McAvoy, Cilian Murphy i wielu innych.....A teraz sobie odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×