Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanapeczkaaa

dziwne kanapki

Polecane posty

Gość kanapeczkaaa

Witam Człowiek ma tendencje jedzenia tego co pasuje, rzadko kiedy próbuje nowych smaków. Ja jednak uwielbiam nowe smaki i licze na to, ze znajdzie sie ktos jeszcze. Podajcie tutaj najdziwniejsze ale smaczne kanapki jakie jedliscie... Ja chce sie pochwalic kanapka z serem zółtym i majonezem albo kanapka z chipsami.... A co wy dziwnego jadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka z bialym
serem i majonezem do tego sol i pieprz do smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapeczkaaa
nie próbowałam ale spróbuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamusna
z mozarella i zielonym pomidorem na razowej bulce - najlepsza na cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akane
moja siostra zajada sie kanapkami z zóltym ostrym serem i dżemem na wierzchu bllllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio
jadam pszenną bułeczke, posmarowaną masłem, na to plasterki wędzonego łososia i jajecznica... pyyyycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio
albo krakers z serem pleśniowym i na tym winogrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tftfyfuf
najlepszy jest biały serb twarogowy z dzemem lub miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdziwniejsza jest
kanapka z pępowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erh
kiedyś z braku laku zjadłam kanapkę z ogórkiem kiszonym i musztardą, ale to było ohydne a z tych które lubią: serek topiony, ketchup i ogórek kiszony ser żółty, jajko, ketchup mój znajomy jada kanapkę ze smalcem i musztardą - podobno dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie, które wymielniliście są mniammm.. ;-), oprocz oczywiście kaszanki i pępowiny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
ja ostatnio codziennie z serem bialym, jablkiem i cynamonem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
aha i co jest dziwnego w jedzeniu kanapki z serem zoltym i majonezem? przeciez to standart:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
kaszanka z jajecznica bleeeh :D ale macie smaki, moja sis natomiast jada kanapki z jajkiem i ketchupem ohyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
z serem żółtym i kawałkami jabłka... kiedyś tak przegryzałam kanapkę a ostatnio kroję plasterki na wierzch, pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie barrrdzo
drozdzowe buleczki na slodko z polędwiczką:D lubie jajko na twardo ogorek kiszony i keczup +chleb czy bulka kotlet mielony i musztarda + 2 kromki chleba (skladanka)- niewiem czy dziwne ale nie którzy nigdy w zyciu tego nie jedli smalec wlasnej roboy ze skawreczkami i ogorek kiszony+chleb o serze zółtym i dzemie slyszalam ale nigdy nie probowałam ser zółty i majonez mój brat sie zajada ja jakoś nie moge sie przemóc:P co tam jeszcze było hmmmmmmm bardzo lubie pociąc plasterki szynki w cieniutkie kosteczki do tego ser starzec lub tez w kosteczki wszystko wrzucic do miseczki polac keczupem i wymieszac tako mieszanke na chleb z maslem mmm pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
a jak mam dziką ochotę to ładuję w kanapkę WSZYSTKO co mam: sałatę, ogórka, pomidora, ser żółty, biały, majonez, ketchup, musztardę, jajka, pomidora, robię taką ogromniastą piramidę przyciskam drugą kanapką i WIELKI KĘŚ... a soczki z kanapki wyciekają....mmmm... ale sobie sama smaka narobiłam...idę sobie zrobić, mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszenna bułka z jajecznicą albo śmietaną kremówką i cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erh
piszecie w większości o normalnych kanapkach (bułka z szynką albo ser z majonezem - przecież to norma) Słyszałam jeszcze o takiej kanapce chleb lekko zmoczyć wodą i posypać cukrem moja babacia jak byłam mała, podgrzewała mleko, łamała bułkę na kawałki i zalewała bułkę mlekiem i słodzila, to było pyszne, ale teraz jakoś nie mogę się odważyć tego zrobić? :O Lubie jeszcze po prostu pomidor z majonezem.. chociaż nie wiem czy to coś dziwnego. A także chleb z pociętymi na plastry pieczarkami smażonymi w panierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem amatorką musztardy,szczególnie kremu z gorczycy z miodem. dlatego czasem jem chleb grubo posmarowany musztardą.bez masła oczywiście,bo masła nie używam w żadnej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
to ja jeszcze czasami ser biały, wiorki kokosowe + starta gorzka czekolada+ odrobina polewy czekoladowej do lodow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koluszki...
Ja uwielbiam kanapeczki z Nutellą albo innym masłem orzechowym i na to musztarda. Mmmm.... pyszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
w to ze ktos je z nutella i musztarda nie uwierze, bez jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koluszki...
dla mnie też to było kiedyś nie do pomyslenia, ale przekonala mnie koleżanka. Żeby złagodzić smak, można między nutellą i musztardą położyć plaster sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×