Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanapeczkaaa

dziwne kanapki

Polecane posty

Gość Werooo
dzięki chyba nie zamierzam kosztowac:P moje sa przynajmniej smaczne!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
krakersy CEBULOWE z nutellą!!!!!! mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
z dobrych to jeszcze z nutelką+ na to orzechy włoskie+ migdały..mniaaaam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryrt
a mi w ogole nie smakuje Nutelka do chleba. wolę ją wyjadać wprost ze słoiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zejdzie
swiezutki chlebek z masełkiem na to pocięte w plasterki ząbki czosnku, na to pocięte jajko na twardo i posypane wegetą mmmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
ze sloiczka to tez, ja raz jadlam tez z nutelka i lentilkami, ale troche się przesłodziłam; zamulająca na maxa, takze nie polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata je kanapki z plackami ziemniaczanymi z obiadu, z kapustą kiszoną, a czasami z buraczkami.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
a propos ćwikły to ja lubię z kiełbaską i ćwikłą z chrzanem, ale to u mnie w rodzinie norma, wiec chyba wiele osob tak jada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siuuup lubie
o właśnie, kiedyś na imprezie ludzie jedli chleb z kiszona kapustą... jedli, mało powiedziane, wpieprzali aż uszy skakały... ja się bałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina23
ja próbowalam kiedys kanapke standart z wedlina i serkiem zółtym a no to kiwi w plasterkach,fajna ale fajne kanapki robilam sobie jak byłam w ciąży wtedy wszystko mozna zjesc razem bo wszystkiego sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb z pasztetem i winogronami (czasem zapiekam ten pasztet i potem kładę połówki zimnych winogron, ale na zimno też dobre) chlebek turecki, bądź rogalik, bądź słodka maślana bułka z rodzynkami +majonez + plasterki cebuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się czepiać,ale bez chrzanu nie ma ćwikły. Jeśli idzie o kanapki to ja tylko tradycyjnie.Szczytem był biały ser z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapeczkaaa
mmm ale kanapeczki....A ja myslałam ze tylko ja jem zółty ser z majonezem... Najbardziej z waszych przysmaków przeraził mnie krakers z serem pleśniowym i na tym winogrona.... Ja czesto jadam na grillu grzanki natarte czonkiem i z masełkiem i sola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asełtmen
A ja lubię kanapke z chleba tostowego sosmarowane masłem i musztardą a na to zielony ogórek. Oczywiście posolone i popieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonez + żółty ser? To to jest dziwne? ;) Ja majonez kielecki mogę jeść po prostu z wszystkim - jest pycha wyjadany ze słoika za pomocą zwiniętych plastrów szynki, kawałków sera pleśniowego, kabanosów albo kawałków jabłka. Ostatnio nawet spróbowałam z bananem - też mi podeszło. Ale cóż, to w końcu niegroźne zboczenie :P Pycha są też kanapki wafle ryżowe + majonez kielecki + ketchup + pieprz albo wafle+majonez +czosnek w plasterkach. Albo poezja: biały chleb+pasztet+majonez+ogórek kiszony, chleb+zamiast masła majonez+szynka+pomidor. Zresztą jeśli juz jem kanapki (co w sumie rzadko się zdarza) to zawsze zamiast masła daję majonez - po co się tuczyć niedobrym, jak można dobrym ;) Ale nigdy nie zrozumiałam jak można dawać masło pod dżem... ble :o Kanapki biały ser+dżem jadłam, dobre :) Ech, zgłodniałam przez to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys taka kolezanke, ktora na wyjazdowych praktykach szkolnych zaserwowala mi i kolezankom kanapki-niespodzianki: z jednej strony kromki byl pasztet, z drugiej dżem. dziwne troche zestawienie to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtrtr
kanapki z surówkami i sosami które zostały po obiedzie z poprzedniego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapeczkaaa
pasztet z dzemem tez swojego czasu jadłam nawet dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1488
chlebek posmarowany masłem nato czosnek i posypane wegeta.. mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1488
albo chlebek z masłem ciepłym jajkiem ugotowanym na twardzo pokrojonym na plasterki na to cebulka i polane bulionem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
no, pomysły fajne... ale to z nutellą i musztardą to wg mnie podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
eeee cinkie te kanapki niektóre ja lubię kanapki wiosenne (pomidor ogórek masło) z chipsami, najpeliej laysy fromache albo zielona cebulka dobre też są z białym serem i dżemem (ale te tez są cienkie) moja siostra jadla w mlodosci kanapki z maslem i surowa marchewka kiedys jadlam z pomidorem szynka cebulka zielona i arbuzem a standard to ser feta pomidor i sos paprykowy z knorra jajecznica na grzance tez nic nowego widze ze kanapki z kotletem _+majonez pomodor ogorek itp to nic kiedys jadlam taką kanapkę z kotletem z piersi kurczaka i z buraczkami na slodko (bez chrzanu) a kanapki z bigosem albo kapusta na gesto tez widze ze normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaRozczochranyŁep
kuraiko to był mój ulubiony zestaw jak byłam mała wcinalam to nagminnnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dziwnie jadam
jak mi zosatbie kawalek zamowionej pizzy, biore bagietke, przekarjam na pol, wciskam rozek pizzt ( zwinietyi opomraszczony jest, dosypuje zoltego sera, zalewam keczupe, do mikrofali na pol minuty i wcinam mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WąchamKorniszony
moja ulubiona kanapka to chleb pumpernikiel posmarowany majonezem a na to plasterki truskawek i zielonego ogorka. truskawki i zielony ogorek maja podobny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutella i kiszone ogórki, to normalka u mnie :) Ostatnio jadam chleb czekoladowy+masło orzechowe+ salami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie dziwne wszystko pycha
na kromce chleba z dobrym maslem rozsmarowuje dojzale avokado szczypta soli ,pieprzu...mniamm lub chlebek ,maselko -tunczyk-majonez- ketchup- brzoskwinia chlebek ,maselko, mango, sol, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×