Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanapeczkaaa

dziwne kanapki

Polecane posty

Gość johhanka
a ja lubie na kanapce :ser zolty z dzemem albo sardynki z majonezem ,pierzem i dzemem z czarnej porzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska
Śledź posypany tartą czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie wkurzylam
ktos z tego topiku wlazl na moj temat o kanapce z paluszkami rybnymi i mnie umoralnia ze mam nie zakladac takiego samego topiku skoro moge sie przylaczyc do juz istniejacego! Otoz nie wiem kto z was to byla ale mowie SPADAJ! zauwaz ze to nie jest taki sam temat a moja kanapka z paluszkami rybnymi wcale dla mnie dziwna nie jest wiec mnie nie pouczaj i bede sobie zakladala takie tematy jakie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ale sie wkurzyłam: Jeśli jesteś taka nerwowa, to idź policz do 10 a nie zaśmiecaj forum bezsensownym obrzucaniem błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Ale się wkurzyłam: Ile ty masz lat? Heheh, że się tak denerwujesz i obrzucasz błotem. Zgadzam się z poprzedniczką idz policz do 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonekkkk
kanapka z kupą i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czasu do czsu
można zrobic sobie kanapeczke: kilka kropelek magii na kromke chleba. Nastepnie smalec (najlepiej domowej roboty). Na smalec warstwa musztardy. Następnie bardzo cieńko pokrojona cebulka (naprawde cieńkie plasterki). Na cebulkę dajemy majonez a na to wszystko dodajemy ketchup. Majonezu niedalejmy zbyt wiele bo moze zakłócic smak. Od czasu do czasu taka kanapka naprawde poprawia samopoczucie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapka z schabowy i ogurkie i keczupem i musztardom i majonezem na ciepło Mmm mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapka z zoltym serem lub szynka, kapusta kiszona i keczupem mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukiii

9ooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×