Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana...

Gotowe na wszystko 4

Polecane posty

Gość oszukana...

czy ktos wie moze czy juz 4 część jest w obiego? mozna skądś zdobyć? słyszałam,ze w USA juz pierwszy odcinek był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylo jeszcze 1 odcinka 4 serii bedzie gdzies pod koniec wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz wczoraj widziałam pierwsze 2 odcinki 4 serii sa super i wszystko świetnie się zapowiada :) sciagm prze BearShare kto ogląda juz 4 sezon i chce pogadać?? Oczywiście osoby, które sa na 3 sezonie maja wstep wzbroniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też :) ale to pewnie będzie taki wątek jednosezonowy, jak z tą murzyńska rodziną. Biedna Bree ma konkurencje. A tak na marinesie jestem zszokowana zachowanie Edi, nie wiedziałam, że będzie aż tak wredna i podstępna. No coż, cieszę się, że sa juz nowe odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też było szkoda Bree ;) Ale uwielbiam jej postać i w ogóle jest piękna :) Też mi się wydaje, że to wątek jednosezonowy jak nie kilkuodcinkowy. ciekawe jaką mają tajemnice. Pewnie ta córka to nie ich córka a tamta zgineła w tym pokoju. A Edi to noramalnie dać jej w łeb !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meangirl2627
ja tez widziałam 2 odcinki4 serii..i rzeczywiście ta nowa "ruda" babka jakos działa mi na nerwy:/ ale poza tym wszystko cacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezon czwarty rozpoczyna sie w miesiąc po zakończeniu wydarzeń sezonu trzeciego. Do jego najważniejszych zdarzeń należy: * Dana Delany ma zagrać Katherine Mayfair - szóstą desperatkę. Kobieta będzie miała męża Adama Mayfaira (w scenariuszu określany jako \"najprzystojniejszy ginekolog w mieście\") i 17 letnią córkę - Dylan. Rodzina będzie miała swoje tajemnice, które będą jednym z dwóch głównych wątków w tym sezonie. Dana miałaby być wprowadzona do serialu na stałe. * Zostanie też wprowadzona podczas sezonu, para gejów - Tuc Watkins (Bob) i Kevin Rahm (Lee). David Beckham i Robbie Williams, którzy mieli pierwotnie pojawić się w roli gejów, wystąpią w jednym z odcinków czwartego sezonu, jako przyjaciele Boba i Lee. * Julie Mayer znajdzie sobie nowy obiekt uczuć. * Jesse Metcalfe (John Rowland) potwierdził, że znów pojawi się w serialu. Będzie chciał sie znowu połączyć z Gabi, bo jego małżeństwo z Tammy nie będzie szczęśliwe. * Susan będzie w ciąży z Mikiem. * Edie przeżyje samobójczą próbę, przyjeżdża do niej siostra (matka Austina) o spoilery powyżej są potwierdzone informacjami z angielskiej wikipedii. * W 4x05 ma wrócić znana z 2 serii Phyllis Van De Kamp (Shirley Knight), jednak ponownie będzie to występ gościnny. * Odcinek 4x06 to odcinek poświęcony Halloween. * W 4x07 Lynette odwiedzi siostra, którą zagra Sarah Paulson. o spoilery powyżej są potwierdzone informacjami z FILMWEB\'U. * Eva Longoria powiedziała, że ktoś umrze w odcinku 4.06 lub 4.07. Powiedziała tez, że ma nadzieję iż nie będzie to Gabrielle. Na filmiku pokazano rzeczywiście jakiś pogrzeb, ale wydaje się, że będzie to mężczyzna (najprawdopodobniej to Victor Lang) * Lynette jest chora na chłoniaka. Jej matka, która przybyła w ostatnim odcinku 3 sezonu będzie kontynuowała swój pobyt u niej. * Bree będzie nadal udawać, że nosi dziecko. Dzięki temu pojawienie się dziecka Danielle nie będzie budziło żadnych wątpliwości. * Andrew zaręcza się z nowym chłopakiem. Bree szuka partnera dla Danielle. * Danielle rzadko będzie pojawiać się w tym sezonie, gdyż Joy Lauren (aktorka grająca tą postać) postanowiła odejść z serialu. * Betty Applewhite ma powrócić w połowie sezonu czwartego. Nie będzie jednak pojawiać się jej syn- Caleb. Ma to być jedna z \"mniejszych\" tajemnic serialu (jak na przykład w trzecim sezonie tajemnice Arta lub Karen McCluskey) Zapowiedziano także, że serial nie zniknie z anteny ABC do 2011 roku – ma powstać siedem sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś widział już 4 odcinek?? Nigdzie nie mogę go znaleźć :( Wnerwia mnie, że nie emitują ich reguralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktoś napisy do czwartego
odcinka???? bo u mnie na sieci krążą jakieś trefne, zrobione tylko do połowy odcinka a potem nic nie ma..:/ a na necie są tylko do trzeciego, piątego a czwarty pominięty :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjjjjjjjjjjjjjjjjja
http://n.pl/vod/nscreen/ Mozesz sobie wykupic opcje VOD=wideo na zyczenie i za 30 zł ogladac cala mase najnowszych seriali i do tego w swietnej jakosci. Ja jestem bardzo zadowolona, bo jestem tez fanka psychopaty Dextera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia128
ja ogladam gotowe na wszystko w N, a teraz przy zakupie dekodera aktywacja nic nie kosztuje i pakiet VoD jest przez 3 miesiace za darmo, bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmej
Ja ogladam stare odcinki, uwielbiam Bree jej maniery i średnio udane dzieci. A co to jest wideo na zyczenie? Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtw
a skąd masz 8 odcinek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ponoc 8 odc
dopiero za tydzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaaaaaa
hmej- VOD to wideo na zyczenie, mozesz ogladac filmy, ktore proponuje dana tv, wtedy kiedy masz na to czas i tylko te na ktore masz ochote.Bardzo fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez sciagnac odcinki przez rapidshare ale musisz umiec to robic , my placimy cos kolo 10 f i sciagamy wszystko co chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka17
J widziałam już 9 odcinków 4 serii gotowych na wszystko,ale nie mam 10 .Widziałam na N telewicji,10 odcinek ma być dopiero 6 stycznia i to podobno koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkaanulka
Czekam na 11 odc. z 4 seri i sie nie moge doczekac .. Czy wie ktos moze kiedy wyjdzie ten odc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokieteria
Ja dopiero wczoraj obejrzałam 10 odcinek. Ulżyło mi kiedy okazało się, że dla Lyneet i jej rodziny wszystko dobrze się skończyło :) Nie sądzicie, że Bree trochę przesadziła wykorzystując własnego syna? Choć przy okazji nieźle się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililili
jeszcze 14 godzin i w stanach bedzie 11 odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzitsu
Czy w sieci jest juz odcinek 11??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokieteria
Przed chwilą szukałam - nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla1212
dziewczyny, macie juz 11 odcinek????podobno dzis miał wyjść? podzielcie sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×