Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ogrodniczkowa

Ogrodniczki, opinie

Polecane posty

Gość ogrodniczkowa

kupiłam sobie dzisiaj w trollu ogrodniczki...śliczne wg mnie. wszędzie teraz można przeczytać, że znów stają się modne, ja jednak nie spotkałam na ulicy ani jednej osoby w ogrodniczkach zastanawiam się jak to w końcu z nimi jest...są znów modne czy nie ? Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama ja pogoń
Modne jest wszystko to w czym dobrze wyglądasz i dobrze się czujesz, a jednocześnie nie prezentujesz się tak samo jak 90% dziewczyn na ulicy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczkowa
absolutnie nie przejmuję się tym co ktoś o mnie pomyśli, chciałabym po prostu dowiedzieć się co Wy o ogrodniczkach sądzicie...tak z czystej ciekawości a kupiłam je właśnie dlatego, że jeszcze nikogo w nich nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp
sialalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się na kimś ogrodniczki podobają, ale sama się w nich źle czuję:-( Modne na pewno są, po prostu nie każdemu pasują i może dlatego mało dziewczyn je nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_111111
wiocha jeżeli coś jest modne to dziewczyny to noszą niezależnie czy jest im w tym dobrze czy nie...niestety tak więc jeżeli nie widzisz ogrodniczek na ulicy tzn. że są niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sourlollypop
Ja kupiłam ogrodniczki z jakiś hmm... rok temu. Jasne z długą nogawką:] strasznie mi sie podobały-ją i leje na to co mówili i mówią inni:] Lubie byc inaczej ubrana. Jak widze te wszystkie złote, srebrne i ogólnie błyszczące szmatki, na nie mniej błyszczących wypindrzonych 14-letnich dziewuszkach to śmiac mi sie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczkowa
no właśnie właśnie...miło się czymś wyróżniać :) pochodziłam sobie w nich po mieście i czułam się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betuś
jak najbardziej ogrodniczki wracają ;) też niedawno kupiłam sobie jeansowe z szortami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
W moim mieście ogrodniczki są dość popularne - zarówno te połączone z klasycznymi spodniami, jak i z szortami bądź krótką spódniczką. Często widuję też dziewczyny w mini/szortach/spodniach na szelkach - uważam, że to bardziej praktyczne, bo kiedy trend przeminie, szelki zawsze można odpiąć. Do samych ogrodniczek mam neutralny stosunek. Na zgrabnej dziewczynie mogą wyglądać fajnie, natomiast grubsze osoby powinny uważać, żeby nie uzyskać "ciążowego" efektu ;). Poza tym jeansowe ogrodniczki pasują do określonego stylu - trampki, pasiaste skarpetki/rajstopy, kolorowe T-shirty, natomiast te bardziej eleganckie (np. czarne) można nosić z koszulami, krótkimi krawatami i małymi kapelusikami - takie zestawienie wygląda bardzo stylowo i oryginalnie. Sama nie kupiłabym sobie ogrodniczek, natomiast miłośniczkom ekstrawagancji serdecznie je polecam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczkowa
na szczęście należę do osób bardzo szczupłych, więc z tym raczej nie ma problemu Ja mieszkam w Krakowie a tylko kilka (trzy lub cztery) osoby w ogrodniczkach wypatrzyłam (+oczywiście ja :) ). w sumie to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja widze kogos
w ogrodniczkach to smiac mi sie chce - najbardziej badziewiaste spodnie jakie tylko moga byc - ni to opcja śpiochów dla dorosłych ni strój na pole do kopania buraków. prosta zasada - chcesz wyglądać jak szara mysz - załóż ogrodniczki - nie znam faceta któremu by sie podobała laska w takich spodniach. nie znam laski której byłoby dobrze w takim stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczki sa wstrętne
dlatego nikt ich prawie nie nosi - nawet te wypacykowane lale. ogordniczki sa dobre albo dla kogos z duzym brzuchem albo dla rolnika do obory karmic krowy, zeby sie gównem nie upizdrzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi sie strasznie podobają ogrodniczki powiedzcie mi gdzie mozna kupić jakieś fajne i za ile :) moim zdaniem sprytnie ukrywają niedoskonałości :) fajnie wyglądają na sportowo nie są krepujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczkowa
teraz można kupić w wielu sklepach, ja na przykład kupiłam w trollu za 69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczkowa
dżinsowe szorty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu są modne, skoro w ogóle je można dostać - na wystawach sklepów widuję je normalnie, na mieście też parę dziewczyn w ogrodniczkach widziałam. Kilka lat temu, choćby 2-3 w sklepach trudno było w ogóle o takie spodnie. Wiem, bo się rozglądałam i nie mogłam wtedy ich w ogóle znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodniczki są super ja sobie kupiłam dwie pary u mnie w mieście nosi je wiele lasek ... jeszcze jak się ma figure to super ;] z krótkimi nogawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magii
dla mnie bomba. ale nie mam odwagi w nich chodzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legat
hm moze to dziwne jestem chlopakiem ale zawsze chciałem kupic meskie ogrodniczki takie spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert579
tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert579
jak jakas Kobieta bedzie w nich ze mna chodzic to wchodze w to i odrazu sie jej oswiadczam zaznaczam ze mam 35 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartner13
Ja też jestem chłopakiem i bardzo bym chciał sobie kupić ogrodniczki, ale się boję, że mnie wyśmieją kumple jak mnie w nich zobaczą i sobie będą później robić jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkop
Jestem facetem i mogę powiedzieć, że bardzo podobają mi się kobiety w ogrodniczkach :) I z tego co wiem nie jestem wyjątkiem... Ogrodniczki mogą być bardzo seksowne... Sam również mam takie fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartner13
Hej, to wrzuciłbyś linka jak te spodnie na tobie wyglądają, bo strasznie jestem ciekaw? Wogóle jak ktoś ma takie męskie spodnie ogrodniczki to niech wrzuci linki ze zdjęciami...jak wyglądają ubrane... Co sądzicie? Czy to nie wiocha, jak chłopak nosi jeansowe ogrodniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overalls_boy

Wiochą na pewno to nie jest. Normalny ubiór. Sam mam kilka par w tym dwie ala szorty do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×