Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MALUTKA-ASIA

CZERWONA SUKIENKA PILNIE POSZUKIWANA!!!

Polecane posty

Gość MALUTKA-ASIA

Cześć dziewczyny!!! W sierpniu wybieram sie na wesele i uparłam sie, że pójde na nie w czerwonej sukience (bardzo podoba mi sie ten kolor). Jeśli macie czerwoną sukienke na sprzedaż albo spotkałyście gdzieś w sieci jakąś fajną czerwoną kiecuszke to przyślijcie mi zdjęcia na maila (asiab64@wp.pl). Nosze ciuszki w rozmiarze 36 lub małe 38. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie! Buziołki MALUTKA-Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Proszę bardzo piękna czerwona w sam raz na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
na allegro na pewno jakąś znajdziesz. Jak się postarasz to nawet wyjdzie niedrogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
fiuzzi ja też sie napaliłam na tą sukienke i wkońcu ją kupiłam, ale gdy ją dostałam to okazało sie, ze jest źle uszyta i ją zwróciłam (na szczeście nie było z tym problemów, ale i tak straciłam 25 zł na koszt przesyłki) tak więc Ci ją odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ostrzeżenie od wczoraj myślę o tej sukience tylko w kolorze czarno-białym napioszesz mi co w niej było nie tak???? bo tak mi się ona spodobała, że teraz będę miała problem z kupnem innej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
Rozumiem Cię, bo ja też dość długo na nią "chorowałam" Na zdjęciu wygląda wystrzałowo, ale jak ją dostałam i przymierzyłam to dekolt kończył się pośrodku brzucha-tragicznie to wyglądało, a dół sukienki był zupełnie inny także całość naprawde nie godna polecienai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czerwoną do sprzedania ale niestety bardzo maleńki rozmiar 34. tez kupiłam na wesele:P i leży u mnie w szafie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
fizzi wielkie dzięki :) nibys mogłabyś mi przesłać zdjęcie tej Twojej sukienki na maila i dokładne wymiary, ja też jestem dość szczupła więc może akurat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - ty jesteś taka maleńka :) ? ;) ja uparłam się na czerwoną i kupiłam tą http://allegro.pl/item205420906_angielska_pink_party_dress_36_38_nowa.html heheh a upierałam się na czerwona - bo mój ulubiony kolorek a dupa kupiłam różową i wszystkie panienki poubierane w łaciate i teraz modne panterki patrzyły i zazdrościły - jedna nawet powiedziała że mam plamę :p ahahaha a plamy nie było to tylko zazdrość :D hihiihihihi pozdrawiam nibys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - ty jesteś taka maleńka :) ? ;) ja uparłam się na czerwoną i kupiłam tą http://allegro.pl/item205420906_angielska_pink_party_dress_36_38_nowa.html heheh a upierałam się na czerwona - bo mój ulubiony kolorek a dupa kupiłam różową i wszystkie panienki poubierane w łaciate i teraz modne panterki patrzyły i zazdrościły - jedna nawet powiedziała że mam plamę :p ahahaha a plamy nie było to tylko zazdrość :D hihiihihihi pozdrawiam nibys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys to ty taka maleńka jesteś ? :) no zobacz znowu sie spotykamy :p ja wam powiem cosik :p ja sie upierałam na czerwoną bo moja ulubiona i co ? zdecydowałam się na .. różową - może nie słodziutka ale ;) hihi nie mam jeszcze zdjęć z wesela - ale mam link sukienusi którą kupiłam oto on http://allegro.pl/item205420906_angielska_pink_party_dress_36_38_nowa.html proszę - dodam że kupiłam za małe pieniążki i byłam oprócz pani młodej na weselu numer 1 - wszystkie panienki aż kipiały z zazdrości - bo nikt takiej nie miał ;) dodam że dodatki robia swoje no i buciki na dosyć wysokim obcasiku tez robią swoje - ładnie eksponuja łydki :) pozdrawiam nibys :) dla autorki - nie upieraj się przy czerwonym !! dobrze radze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
migusiowa chyba mnie z kimś pomyliłaś (znowu sie spotykamy?!) Ja jednak zostane przy tej czerwonej :) Ta na zdjęciu nie jest w moim stylu, ale dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie malutka asia - ja z nibys kiedyś swego czasu pisałam nawet po mailach sobie pisałysmy :) ale zaprzestała i ot znowu sie spotykamy an forum ;) a malutka asia tobie zycze owocnego poszukiwania :D pozdrawiam może coś gdzieś znajdę to podrzucę link paaaaaaaaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
Dzięki bardzo :) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam chyba jednak wybiorę się na zakupy do maximusa podobno tam jest duży wybór sukienek, zawsze lepiej jest przymierzyć i zobaczyć na własne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
A czy kiecuszki od tego MAXIMUSA można kupić na necie? Bo nie słyszałam żeby gdzieś w pobliżu mnie był taki sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migsuiowa
a co powiesz na linki które ci posłałam ? podoba ci się jakaś ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximus to jest duża hurtownia gdzie \"wystawiają się\" różne firmy między innymi ta atracttion paris i jest tylko w Nadarzynie pod Warszawą, z tego co mi wiadomo nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej ale ta \"od migusiwej\" victoria secret jest doprawdy śliczna migusiwa zamawiałaś kiedyś od tej osoby sukienki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od tej osoby nie ale ogólnie lubie zakupy przez allegro - z moim mężem nie mam co na sklepy wychodzić bo jak wchodzimy do sklepu to już go bolą nogi i mu duszno :p więc naprawde mało co kupuje normalnie :p znalazłam jeszcze jedną http://allegro.pl/item221441696_vila_czerwona_sukienka_cherriss_z_katalogu_m_.html też jest słodka - jak dla mnie bomba - kurde ale teraz sukienek a ja już po 2 weselach :( pozdrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×