Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MALUTKA-ASIA

CZERWONA SUKIENKA PILNIE POSZUKIWANA!!!

Polecane posty

ja też lubię zakupy na allegro ale sukienki jeszcze nie kupiłam ogólnie niczego z ubrań nie licząc jakiejś bluzeczki.... Twoja ostatnia propozycja jest dla mnie za mało wyrazista kolor za bardzo szary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dobrze, że mi napisałś, mi też przypadła do gustu beżowa (taka złota) a może pomarańczowa czerwony jest dla mnie twochę za mocnym kolorem ....jaki masz kolor włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
Jestem brunetką, a swoją kupiłam w sklepie już w zeszłym roku i dałam za nią 190zł jest piżdżąco pomarańczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
No całkiem fajniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
Fizzi ile masz lat i skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migusiowa, ten fason jest raczej nie dla mnie jestem mąska w pasie, szersza w biodrach i w takiej obcisłej uwydatniającej kształty, prostej źle się czuje ....a jestem z wrocka (a co do wieku to myślę, że mam dużżżo i teylko tyle powiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizzi ale ja wrzuciłąm tyle linków :) a ani jedna nie pasi ?? ee to chyba naprawde albo masz nietypwy gust albo nietypową figurkę :) ja mam talie osy ale za to dupsko jak beyonce :( i to mnie boli najbardziej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skąd niektóre są śliczne ale to Asia szuka czerwonej a nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja to jednak kupię w sklepie, przymierzę, zobaczę jak wyglądam a figure mam normalną miedzy 36 a 38 i większość rzeczy jest dla mnie dobrych tylko nie w każdej z nich czuję się ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszuńka
Cześć a jakie butki do czerwonej sukienki ?? - czerwone - czarne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
Co do butków to zalezy od fasonu sukienki i dodatków. Mogły by być czarne i czarne dodatki (bransoletka, jakiś wymyślny wisiorek lub kolczyki) albo złote sandałki i złota torebka. Bardzo dużo robią dodatki ja do swojej pomarańczowej kiecuszki (o której już wcześniej wspominałam) mam złote sandałki, złotą torabke delikatne pomarańczowe kolczyki i dość dużą odznaczjącą się pomarańczową bransoletke-byłam już w niej na 2 weselach i przyznam się nieskromnie, że dużo ludzi było pod wrażeniem. Dziewczyny mam nadzieje, ze nie pomyślicie, ze jestem jakąś chgwalipiętą wpatrzoną w siebie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ależ nie :) ...ja tam do czerwonej sukienki zakładam czarne dodatki :) jak miałam kasztanowe włosy to miałam dużo czerwonych sukienek (wiśniwych, bordowych itp....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA-ASIA--> wysłałam ci maila:) sorki ze tak późno ale nie zaglądałam na kafe:P ale chyba ci sie nie spodoba:P bo ja ogólnie lubię proste rzeczy:P a akurat za czerwienia nie przepadam wole spokojniejsze kolory:) czerwony lubię tylko w dodatkach buty/torebki/korale ostatecznie topy ale sukienka to dla mnie przesada;P najbardziej podoba mi sie ta: http://allegro.pl/item221542004_victoria_s_secret_czerwona_sukienka_wieczorowa.html później ta https://ssl.allegro.pl/item219110154_ekstrawagancka_sukienka_laura_scott_38_.html migusiowa ---> witam witam:):) nawet ostatnio miałam na gg zagadać:) ale jakoś nie miałam czasu:):) sukienka fajna:) inna niż wszystkie:) bardzo kobieca i kojarzy mi sie z takim retro i czerwoną szminka i loczkami :P:P a nom ja taka malutka jestem:) miniaturka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
Nibys faktycznie nie w moim stylu. Wczoraj w wyszukiwarce wpisałam czerwona sukienka, wyskoczyło mi 8 stron i na tych 8 stron nie było nic sensownego, czy to możliwe?! Chyba nie jestem aż tak wymagająca?! Szukam dalej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTKA-ASIA
zapomniałam dopisać, ze w wyszukiwarce ALLEGRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys hello :) jaka kojarzy ci się sukienka fajna inna niż wszystkie bardzo kobieca i kojarzy mi sie z takim retro i czerwoną szminka i loczkami - która ta moja różowiutka ?? nie wiem o jakiej gadasz ? napisz na gg ;) z chęcią poklikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA-ASIA--> :P hehe wiedziałam:) ja tez nie widziałam nigdzie ciekawej czerwonej;/ migusiowa---> nom z tą różową :P już napisałam:) mam nadzieje ze jesteś na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys :) no wiesz :p moja różowa to diamencik na allegro :p http://cgi.ebay.co.uk/Red-Karen-Millen-Corset-Dress-Size-8-sexy_W0QQitemZ160141957964QQihZ006QQcategoryZ314QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem TA JEST SUPER :D zajebista !! p.s laski laski przecież na allegro trzeba dobrze pooglądać ;-) są też i ładne sukieneczki a wy mówicie że nie ma ... :o -> :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×