Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleńka

straszny ból żołądka- 21 tydzień- pomocy

Polecane posty

nie wiem od czego cały dzień boli mnie dziś żołądek. Zjadłam normalne śniadanko i jak mnie rozbolało to myślałam, że zwariuje. Dodam, że jak chodzę boli mnie jeszcze bardziej- musiałam wyjść z domu na chwile i musiałam zrobić kilka przystanków...:( jak się położę przestaje mnie boleć, boli tez jak siedze, więc pisze w pozycji półsiedzącej. Wzięłam no-spe- pomogło ale na krótko, oraz krople żołądkowe... Czy to możliwe, że to przez dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julenka
nikt tak nie mial/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ...w 5 miesiącu, bo się obżarłam frytek z MC Donaldsa. Wymiotowałam dalej niż widziałam ... brr straszne to było. Może coś Ci się do żołądka przykleiło, np. skórka od pomidora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Kilka razy - widocznie mała tak się układała. Bolało mnie nawet w 38 tygodniu. Nie oznaczało nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Kilka razy - widocznie mała tak się układała. Bolało mnie nawet w 38 tygodniu. Nie oznaczało nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
miałam tak na początku ciąży,nawet gdzies tez taki topik wysłałam.Minęło bez śladu,ja nawet chodziłam z tym do lekarza,kazała brac nospę-nie brałam nic ze względu na I trymestr.Przeszło samo w około 3 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×