Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Oskar kot ktory wyczuwa śmierć!!

Polecane posty

widzialyscie ten material na TVN? jestem zszokowana!!!!! dociera do umierajacego czlowiek i czeka z nim do smierci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisali o tym na kilku portalach. Ale troche dziwne że ludzi to tak szokuje. Już dawno zwierzeta wyczuwały np. zblizający sie zawał u człowieka. One mają to COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty ogolnie
wyczuwaja zmiany z ludzkim oraganizmie np chetnie kreca sie kolo bolacych miejsc (moja babacia ma od lat chore prawe kolano i jej kot zawsze! kladzie sie na prawym udzie tak zeby glowe polozyc na jej kolanie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mimo wszystko to szokuje, bo dlaczego tylko niektóre zwierzęta to mają, czy to tak samo jak ludzie z 6 zmysłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greca to było w faktach o 19 na tvnie, zawsze wiedzialam ze zwierzaki sa madre ale ten kot mnie naprawde zszokowal, mieszka w hospicjum w USA i nawet jesli zanitariusze probuja go oddzielic od chorych to on i tak dostanie sie do tej osoby ktora umrze, i kladzie sie obok az do smierci naprawde zwierzeta sa niezwykle, slyszalam tez ze gdy zblizaja sie pozary czy bedzie trzesienie ziemii to zwierzeta juz wczesniej wyczuwaja to i uciekaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty w ogole bardzo ciagnie do trupów, a raczej chyba chodzi o jad trupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pamietacie jak mowili, ze w Tajlandii bezdomne psy uciekaly z nadmorskich rejonow na kilka godzin przed tym slynnym tsunami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego zawsze jak trup jest w domu to koty sie chowa? bo one sie obok niego klada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty to dranie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przyjdzie do Jarosława
on lubi koty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ludzie ,koty ciagna nie do jadu trupiego,bo niektore(w ogole zwierzaki) potrafia wybrac czlowieka ktory ma sie zle.Sa psy szkolone tak,aby ostrzegac chorego przed atakiem np.epilepsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociska są niezwykłe
podejrzewam, że potrafią przechodzić na tą 'drugą stronę'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dlaczego jak moj dziadek umarl to pierwsze co zrobila babcia to schowala kota do garazu? a jak uciekl to zaraz pobiegl do trumny i sie polozyl w niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one sa łacznikami miedzy swiatem zywych a umarlych "Constantine" nie ogladaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zwierzaki w ogole zachowaly jakies dodatkowe zmysly,ktory my chyba stracilismy.Podczas tsunami nie zginelo ani jedno zwierze.Uratowalo sie natomiast duzo ludzi,ktorzy rozpoznali przed nadejsciem fali,ze dzieje sie cos zlego,po zachowaniu zwierzat i uciekali razem z nimi.Zdajac sie na ich instynkt.Okazalo sie pozniej,ze zwierzaki pouciekaly chroniac sie na najwyzej polozonych terenach.Slonie ktore zazwyczaj godzily sie na swoj los nie protestujac zbytnio przeciw wiazaniu ich lancuchami do drzew,w tamtym czasie pozrywaly te wiezy i tez uciekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyłbym się i pod grecę ...
... ale pisze takie bzdury, że nawet w podszywie bym jej bardziej nie skompromitował :-O Jak!? Noż kurwa, jak w XXI wieku można wierzyć w takie coś!? 😭 Straciłem wiarę w człowieka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyłbym się i pod grecę ...
tylko przez was nerwy tracę! muszę zjeść trochę kupy, to się uspokoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyłbym się i pod grecę ...
ja rowniez biore z polykiem! ahoj!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demiurg kafeteryjny
I co - łyso ci, podszywaczu z małym fiutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×