Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKI..

gdzie zorganizowac przyjecie weselne w krakowie??

Polecane posty

Gość NIKI..

no wlasnie gdzie??????? za rok w sierpniu planujemy slub z narzeczonym tylko chcemy gdzies w jakims zajezdzie,czy w domie weselnym....a i najwazniejsze to orkiestra:) by grali ladnie i mozna bylo sie wychulac jak na takim typowym wsiowskim weselu... Moze wy mialyscie takie wesele o jakim ja marze...piszcie wszystko plis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie bierzesz ten ślub żebyście nie jechali kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe30
polecam goraco karczme rzym na ulicy tynieckiej. ciekawe otoczenie, swietne jedzonko i przeurocza obsluga. tylko termin trzeba rezerwowac duzo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Zajazd Szlachecki na ul. Zakładowej www.zajazd-szlachecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczma \"pod wielka sola\" -wylotowka z Krakowa na Tarnow-Rzeszow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Wawelu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u smoka
wyrzuć gnój i jazdaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
BEBE30 wiem gdzie to jest co dzien kolo tego prawie przejezdzam...tylko chodzi mi o cene za osobe by nie bylo drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
ANONIMA a powiedz ile za osobe itp.bo ja mamblisko z osiedla tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile:( Ale jest kontakt na stronce to może coś tam pisze.A jak nie to zadzwoń tam.Rozmawiamy o Szlacheckim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \"mieszczanskiej \"tez jest fajnie:D Mija jedna z siostr mala tam weselisko 3 lata temu:) a druga rok temu \" w Karczmie pod Wielka sola\"... i tu i tu supcio bylo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
no dobra ale chodzi mi ile za osobe wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
my chcemy takie na 60osob i orkiestre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
a orkiestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz miejsca na wesele Kraków, wejdź na www.GdzieWesele.pl/Krakow/ Znajdziesz tam największą bazę lokali z Krakowa- restauracji, hoteli i domów weselnych , w których zorganizujesz każdego rodzaju przyjęcie okolicznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloska2
Jesli juz to zdecydowanie w tym miejscu http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Bylismy tutaj juz na 3 weselach i naprawdę wszystkie były udane, takze spokojnie moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w restauracji Srebrna Góra jest super, mają wielki ogród, pyszne jedzenie i łatwo się dogadać z szefostwem, to są Bielany albo Przegorzały więc tam jest tak trochę jakby za miastem a jednak w miarę blisko do centrum, naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
Zgadzam sie z Elloską. To jedno z takich fajniejszych miejsc i idealnie nadających sie na wszelkie imprezy czy weselne czy takie rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maccciek2
My braliśmy własnie od nich catering na taki wiekszy obiad firmowy i całkowicie sie zgadzam co do tego jak dobrze smakuje to jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossskowska
Dobrze jest wiedzieć ze własnei tak polecacie jedzenie bo dzieki temu tez w razie potrzeby bedziemy wiedzieli gdzie zamówic jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvera
A zapytajcie o wolne terminy równiez tutaj http://www.trzejkucharze.com/new/ Bo wiem ze swojego doświadczenia i pamietam juz tam przyjęcie ze jest to naprawde bardzo fajne i na pewno godne polecenia miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy tydzień temu na Weselu w 3 Kucharzach i tez powtórze to co juz ktoś napisał ze jest to naprawde dobra i fajna restauracja. I warto tam zorganizowac takie przyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passkowa
Ja na pewno zapamietam sobie tą nazwe restauracji bo zawsze sie przyda jesli chodzi wlasnie o organizacje chociazby małego przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to jest najlepsze rozwiazanie. Nawet pytałam niedawno znajomych jakie miejsce polecają i własnie to jest dokladnie ta restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie 3 Kucharzy to naprawde świetna restauracja i spokojnie polecam, bo miejsce na takie imprezy jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×