Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam syndi 35

-- SYNDI - 35

Polecane posty

Gość zaczynam syndi 35

Hej! Dzis moj gin przepisal mi nowe tabletki anty (+ dziaalnie na cere) SYNDI 35. Czy ktos tu je zna, bierze? Wiem, ze są na rynku dopiero od 2 miesiecy... Prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię cieplutko Ja też biorę syndi-dziś już4 dzień wcześniej brałam cilest ale potrzebowałam czegoś konkretnego na cerę bo mam z nia naprawdę problemy i zobaczyłam u mojego gina ulotkę o syndi-i postanowiłam zmienić piguły jak na razie u mnie też się nic złego nie dzieje i mam nadzieje że tak zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos2
hey:) moj gin tez wlasnie przypisalm mi syndi 35 hmmm sama nie wiem co myslec....mam zamiar brac je jakos srodek anty ale wszedzie wycztytuje ze to preparat dermatologiczny na tradzik itp. czy to napewno dobre tabletki anty? sa bardzo tanie jak na takie leki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya
tak. syndi-35 zatrzymują owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LONGIDA
CZESC DZIEWCZYNY ZACZELAM BRAC SINDY 35 MOZECIE MI POWIEDZIEC PO JAKIM CZASIE DZIALAJA TE TABLETKI I CZY SA BEZPIECZNE TYLE SIE NACZYTALAM O TYCH TABLETKACJ PODOBNO NNIE SA TO TYPOWE TABLETKI ANT?? MOZE KTORAS JE BRALA JA BIORE DOPIERO 12 TABLETKE CZY JUZ DZIALAJA I DOBRZE MNIE ZABEZPIECZAJA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×