Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shamanka08

czy można się

Polecane posty

Gość przestań spamować inne tematy
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
Niech Twoj brat sie wezmie za nauke a nie kombinuje. A jak nie ma pomyslu to niech sobie tatuaz w widocznym miejsu zrobi to go nie wezma. Tez problemy stwarzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolatwlesie
tatuaz nie pomoze-dostaje art. z paragrafem - maja niedobor. a pole moze go uratowac-ale minowe jak do saperow trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
Nie rozumiem twojego beznadziejnie glupiego i lekcewazacego tonu. Widac ze nie masz bladego pojecia o poborze do wojska, bo najprawdopodobniej ciebie to nie dotyczy wiec masz w dupie problemy innych. Wiec nie odzywaj sie chociaz. Tyle wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
A co do pytania w temacie to zdaje sie ze pole nie odracza. I w zwiazku z tym ze normalna praca na stale tez wojsku nie przeszkadza jest to moim zdaniem sprawiedliwe. Ale bankowo mozna sie starac o odroczenie czasowe, np. na rok z powodu waznych spraw. Po wiecej info odsylam na wosko-polskie.pl, tam jest dobre forum i tam ewentualnie sie spytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
mam znajomych ktorzy w ten sposob unikneli wojska. Niedobor? A ja wlasnie czytalem ze maja brac do wojska w wiekszosci tych ktorzy sie sami zglosza. Co do reszty Twojej wypowiedzi- tak masz racje- mam to w dupie- chcialo mi sie czytac lektury , odrabiac lekcje i spedzic troche czasu nad ksiazkami. Trzeba byc totalnym tumanem zeby isc do wojska jak sie tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
W ten sposob? Powiedz jaki bo nie wiadomo o co ci chodzi. I bardzo wazna sprawa co do sprawa co do nauki: nie dochodzi do ciebie, ze w dowolnym momencie kiedy konczysz sie uczyc biora do wojska? Nie ma granicy wieku. Konczysz studia i moga sie upominiec, wiec nie gadaj pierdol ze ktos jest tumanem. Widac nie wszytsko wiesz, az krew zalewa jak sie takie cos slyszy. Wiec zmien swoje myslenie ze do wojska ida tylko ci ze srednim wyksztalceniem. I jak to mowisz tumany. Dla twojej wiadomosci - po podstawowkach teraz nie biora, tylko minimum srednie. A bardzo chetnie biora takze studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iusiua
chłop bez wojska to dupa nie chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
No wlasnie, wiec akurat trafilem. A osoba ktorej smiac sie chce powinna sama sie doedukowac jesli chce zabierac glos. Albo niech chociaz cicho siedzi jak pojecia nie ma zielonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_elissa
hmm... nie wiem jak to jest z polem, hektarami... ale prawdą jest, że nawet po studiach chcą brać mężczyzn do woja. A jak już się ma np. 24-26 lat, to głupio tak iść w kamasze z młodzikami 19-letnimi... Lipa po całości!!! Kot a najstarszy!!! Kumpel skończył studia mgr i wprawdzie nie ciągnęli go do wojska, ale pracy nie mógł znaleźć, bo miał nieuregulowany stosunek do wojska!!! I znowu Lipa!!! wykształcony i bez pracy... Co do stałej pracy - to również się zgadzam. To jest to samo, co rolnictwo, tylko inaczej się odbywa. Ale i tu nie wszyscy się zgodzą, ponieważ stałą pracę teoretycznie można przerwać, zawiesić. A mając gospodarstwo rolne, ziemię i zwierzęta, to nie można ich zostawić. Krowa każdego dnia musi jeść, pić... Kurka, świnka, konik... jak każdy z nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
No wszystko ok i zgadzam sie, tylko ze tacy po studiach nie siedza razem z mlodzikami, bo po studiach obowiazuje przeszkolenie 3 miesieczne i to jest co innego niz zasadnicza sluzba wojskowa :) Ale i tak lipa, co z tego ze krotsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
ja jestem dawno po studiach, a wojsko to tylko na filmach widuje. Dawniej to moze brali, teraz co madrzejsi sie od tego wymiguja, a niezdarni zakladaja takie topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
Kolejny dowod twojej niewiedzy. Wlasnie na odwrot, dawniej NIE brali a teraz biora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza_Marakuja
lecz się śmieciu!!! śmiać mi się chce - ale z ciebie, ofiaro losu!!!! takie topiki i inne są dla LUDZI. ty do nas nie należysz. zrywaj się tani bezmózgowcu. Każdy ma prawo założyć topik. Mniej lub bardziej ważny. Jak kogoś temat topiku nie interesuje, to po co tu zagląda??? żeby innych zdenerwować??? żenujący jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworki sa slodkie
teraz niestety biora, mojego barta tez scigaja, ale on sie poki co ie daje, na WKU pan kapitan podpowiedzial nam pewien pomysl i na pewno zostanie on zrealizowany (wszystko legalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworki sa slodkie
tak, napisze Ci jaki to pomysl, ale juz jutro czyli dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech poprosi o sluzbe zastepcza, np. w strazy pozarnej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggyn...
Z tego co wiem to po gimnazjum matolow nie biora ... jesli ma zawodowe lub srednie niech szykuje kamasze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×