Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

nelke...No rozumiem:)Ja też mam praktyki, ale na szczęście dopiero we wrześniu, więc mam jeszcze te dwa tygodnie, choć i tak jak na razie pracuję, więc czasu też nie mam za bardzo dużo...Pozdro:)Właśnie muszę juz amykać do pracki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy dziewczyny lubicie jak was chłopak piesi jezykiem....tam na dole.....czy potepiacie ten rodzaj pieszczot???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nei wiem... nelke a jak schudlas tyle?? bo ja przez tabsy przetylam 5 kg americanos ja lubie... lubialam.. cokolwiek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam kobiety tak głupiej zeby nie lubiła (potępiała, o zgrozo) minetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
americanos...No baa, ja lubię:) fistik...Czemu się smucisz:( moniak...Czemu głupiej, przecież to indywidualna sprawa, choć ja się nie spotkałam, zęby jakaś mówiąc o tym mówiła, że nie lubi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja uwielbiam wręcz,a co do dziewictwa to cnote stracilam w wielku 19 lat a mam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyny a co studiujecie jesli mozna wiedziec?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede na pierwzym roku finansow i rachunkowosci :) a nawet poszlam do choru uczelni:) i bede wyjezdzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Teraz od października zaczynam 4 rok doradztwa zawodowego...To jest kierunek pedagogiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik...Ja chodziłam do Liceum Ekonomicznego i byłam na kierunku finanse - rachunkowość:P...Całe 4 lata:) Miło wspominam, ale jednak doradztwo bardziej mnie kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja sie zapytałam a sma nie powiedziałam co studiuje:-) teraz bede na 3 roku pedagogiki opiekunczo-wychowawczej pozdrawiam i zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
aaaaaaaaa nie nie to podobne ale to nie resocjalizacja mialam isc na resocjalizacje ale wolałam wybrac opiekunczą choc teraz troszke załuje mialam zajecia w domu dziecka , róznych ośrodkach i szkoda mi tych dzieciaczków ,noworodki czekaja na adopcje dzieciaczki takie biedne naprawde szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to stracilas 4 lata i teraz znowu 4 lata?:) nie moglas po tych 4 latach zostac jzu ksiegowa?? tylko dalej sie meczysz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. upojny naukowy dzien co do tych minetek...... hmmm GARDZIC?? :) NIGDY:P medycyna Vrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizzy.ok...A przyłączaj się...:) fistik...Hehe, nie tak...4 lata na rachunkowości byłam, ale w liceum, a doradztwo to są teraz moje studia:)Nie straciłam lat:)Teraz jestem na 4 roku od razu po liceum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) No więc tak mam na imię Ola:) i studiuje sobie na polibudzie w Katowicach, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji:) Mieszkam w Sosnowcu i mam 21 lat;) A minetki też uwielbiam i chyba nie znam dziewczyny, która by tym gardziła:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyny mam pytanko dzis odebralam wynik cytologi mam II grupe ale babka kazala mi sie leczyc bo mam wiecej komorek zapalnych niz zdrowych czy to moze bc cos groznego .Powiedziala mi ze mam zapalenie i musze to leczyc.Boje sie ze to cos groznego.Jak myslicie?czy ktoras tez tak miala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dodam jeszcze ze nadzerki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałąm II gr i miałąm zapalenie i dostałam globulki. Nie bój się to nic strasznego...Kupisz leki i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Jak to II grupę, o co chodzi z tą grupą!?Myślę, że jakby było to coś groźnego, to lekarz by Ci to powiedział, bo jak inaczej... Ja osobiście miałam tylko jakąś maleńką bakterię, którą wyleczyłam jakąś wielką tabletą dopochwową i opakowaniem jakiś tam doustnych tabletek...I już nie mam nic, wszystko zeszło i jest czyściutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę kolejną znajomą twarz ;) Dizzy 😘 Ty i nie pikol, że nie znasz bo przeca ile razy pisałam, ze ja nie lubię minetki ? :P :D :D ale to dlatego, ze mam zespół nadwrażliwej łechtaczki i mnie boli podczas jej szczytowania :P :P ale za to mam pochwowe także nie cierpię wcale :D :D a wogóle to mam pytanie : CO Z HASLANKĄ ? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s xxxxxxx ---> mi zawsze II grupa wychodzi, podobno taki już mój urok :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no dobra znam:) Ale sama mam tak, że jest mi przyjemni do orgazmu, a potem to mnie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups223
Mi parę dni temu wyszła II grupa, dostałam globulki dopochwowe i tabletki podjęzykowe i jestem na etapie leczenia. Nie wiem czy te komórki zapalne to groźne czy nie...będę się martwić jak nie wyleczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×