Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubalik

Paznokcie -- metoda gazetowa

Polecane posty

Witam :) Mam pytanie dotyczące tzw.metody gazetowej malowania paznokci. Czy ktoś stosował coś takiego? Chodzi o to że pomalowane paznokcie moczy się w spirytusie a później przykleja na to gazetę i druk odbija się na paznokcia. Efekt jest świetny. Ale chodzi mi o to czy wie ktoś może ile czasu trzeba trzymać gazetę na paznokciu? Jak za długo trzymałam to gazeta wraz z drukiem przyklejała się na paznokieć, a jak za krótko to niedokładnie się odbiło. Dlatego prosiłabym o radę. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoszanka
ale super.. tża wyprobować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie próbowałam, zajebiaszczo to wygląda tylko że nie wiem jak długo trzeba trzymać przyklejoną gazetę, jakoś ugadnąć nie mogę :P Jak już wypróbujesz i Ci wyjdzie to daj znać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaa
a samemu tez mozna wozorek narysowac czy to ten druczek musi byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa_blada
Aby wykonać takie wzorki potrzebne nam beda : - biały lakier, - alkohol (najlepiej wódka) - obrazki wyciete z gazety Paznokcie malujemy na biało lub na cielisty beżowy. Do korka z wódki (lub innego pojemniczka) wklewany alkohol, po czym wkladamy tam paznokiec. Nastepnie na mokry pazurek przykładamy kartkę wycieta z gazety. Kartkę bardzo mocno prziciskamy do płytki paznokia, aż obrazek sie odbije. Na koniec na suchy pazurek, delikatnie malujemy lakierem bezbarwnym albo utwardzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam że z 10 sekund się trzyma, ale dokładnie nie wiem, bo jeszcze nie próbowałam. Niedługo chcę sobie takie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelajn.:D
Ja trzymam ok 15 sek. za pierwszym razem wychodzi;d Tak samo jak napisane wyżej..:D powodzenia.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×