Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WłaścicielkaNowychButów

Jak powiększyć butki? Chociaż o pół numeru. . .

Polecane posty

Gość WłaścicielkaNowychButów

Kupiłam wczoraj nowe balerinki. Są śliczne, czarne, zamszowe, po prostu cudo. :) Przymierzałam je w sklepie, wszystko było w porządku, ale w domu okazało się, że uciskają mnie w palce. :( :( Jak je rozciągnać, by się nie zdeformowały? Poradźcie coś. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trepik
a nie mozesz sobie kupic specjalnego specyfiku do poszerzania butkow ja mam taki spray i spryskuje butki wkladam i sie dopasowywuja do mojej stopy i wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WłaścicielkaNowychButów
Hmm, wlałam denaturat, upchałam waty i woożyłam nogę, pochodziłam z tym trochę i nic. :( Strasznie twarde są. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
ja moje trochę młotkiem popukałam po twardych miejscach. Później w nich pochodziłam i teraz są strasznie wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie specjalne spraye do rozciągania butów, idź do dobrego sklepu z obuwiem, tam sprzedają takie specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam idż do szewca ja miałam problem z moimi butami miałam za małe i szewc powiększył mi 1 cm i wszystko gra płaciłam 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WłaścicielkaNowychButów
Dziękuję. ❤️🌻 Szewc może powiększyć zamszowe buty? ? ? Myślałam, że tylko skórzane. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka_finezja
Są tzw" kopytka", które wkłada się do butów przed uprzednim nasmarowanie spirytusem. Ale to dośc stary sposób więc może tak jak radzą inni skonsultować się z szewcem, który napewno coś poradzi lub użyć tych powiekszających liqidów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtd
a nulka pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×