Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaarzeeenakaa

JAkiej marki spodnie są wytrzymalsze? Lee ,Wrangler Levis??????????????????????

Polecane posty

Gość upuppupupuppu
ja uwielbiam wranglery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskasraskaaa
a ja zwykłe bez firmowe... na razie,mam nadzieje że kiedyś będę szaleć w takich markach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka wałcz
levis fajne fasony....ale po niedługim noszneiu pekają w kroku i nie sa uznawane reklamacj!!!!Poznań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu kupilam dzinsy w levisie, celowo zapytałam ekspedientki czy są wytrzymałe, ze względu na fakt że dzinsy są produkowane w Chinach. Ekspedientka była bardzo miła, zachęcała do zakupu, powiedziała ze jesli coś się stanie z dzinsami to mogę bez problemu zareklamować. Zdecydowałam się wiec kupic te spodnie za okolo 270 zł. Kupilam je w czerwcu (okres letni) i ze względu na upały nie nosiłam ich zbyt często, raz na tydzień to max. Po okołu 5 miesiącach spodnie poprzecieraly się na udach i pośladkach. Material stał się cienki gdzieniegdzie pojawiły się dziury. Oczywiscie zareklamowalam spodnie. Moja reklamacja zostala odrzucona z uzasadnieniem zlej budowy anatomicznej uzytkownika. Probowalam się odwoływac, ale bez skutku. dalam spodnie do ekspertyzy rzeczoznawcy ktory sweirfdzil ukrytą wade materiału. Ale na firmę Levis te argumenty nie dzialaly, w koncu wnioslam sprawę do sądu. Przedstawiciel Levisa z miasta X został w bardzo kulturalny sposob zmieszany z blotem przez Sędzine :) odzyskalam pieniadze, ale stracilam wiele czasu nerwow i przede wszystkim zaufanie do marki!!! stanowczo odradzam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miliardów
teraz to wszytsko szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie podejscie do klienta:/ porażka! odradzam wszystkim Levis z Torunia!!! :/ Chamski właściciel butiku w GC i nagminne nierozpatrywanie reklamacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfkjqwijvjiw
a ja mam wranglery i big stary:-) ale ostatnio po prostu kupuje zwykłe dzinsy w reservdzie, czy orsay-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywnajlepsze sa
SKÓRZANE !!! nie marka jest wazna tylko materiał! mam 7 par skórzanych i skóropodobnych i srednio wytrzymuja po 5-6 lat ...ttzn widac juz po 5 latach ze sa sfatygowane... Levis tez mam skorzane - fajne sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tarapatach
a ja nosze levisy po mamie sprzed dwudziestu paru lat - I NIC sie nie zmienily... to byla jakosc... ja pozniej tez sobie jakies kupilam ale to juz nie to samo... polecam wranglery choc moje po poltora roku sie rozpadly :P a od 2,5 mam z sOlivera (kto by pomyslal, nie?:) ) i ciagle jak nowki - tylko troche nogawki podeptalam - a poza tym to wciaz jak z polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie tylko i wyłącznie
Tommy Hilfiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryk tyrk pyyyrk
te sprzed lat levisy sa ekstra wiem o tym i wranglery tak samo , nowe niestety nie , cóż mogę doradzić kiedyś były takie ciuszki jak maverick bardzo dobrze się nosiły i mustanga , odradzam szczególnie : americanosa spodnie z H&M kappalh, orsay , carry, vogele, levisy i wranglery kupowane w Polsce, MNG cross cotton club crop top secret z polecanych: zara M&S vila ravel reserved gap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie okazje :)
w tarapatach: tez mam z sO spodnie jeansowe - nawet 2 pary. Bardzo fajne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arni470
W moich spodniach Levis zakupionych w Szczecinie miałem jedną nogawkę dłuższą o 4-5 cm i mam opinie biegłego sądowego ale sprzedawca unika mnie i mojego prawa do reklamacji i tu problem, oni tylko sprzedają, natomiast uciekają przed zasadnymi zwrotami. I co robić, skierować sprawę do Sądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza sa z diesel
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true religion
znacie te marke? To sa najdrozsze ale i najlepsze dzinsy na swiecie. Nie wiem czy mozna je gdzies w Polsce kupic. Wykonanie , matrial - absolutna klasa na wiele lat.Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frontline5
Jeansy różnią się fasonem gęstością materiału i fasonem więc jak ktoś pisze ze xle leżały albo są cienkie itd to bzdura. Każda firma ma fasony i modele na różne pory roku typu wiosna czy zima. Ogarnijcie się bo jak ktoś przymierzył 2 pary w sklepie to nie znaczy ze firma jest przekreslona!!! W sumie jak sie ma 20 lat o co ma człek w głowie. DIESEL na pewno jest drogi i dobrze wykonany a potem LEVI'S który jest ceniona firmą a potem WRANGLER i LEE. Odradzam Bi Star Americanos Dehler i inne cuda. To tylko dla mniej zasobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny english
Posiadam levisy501 kupione 35 lat temu w USA za astronomiczną dla przeciętnego Polaka kwotę 20 dolarów, logo levisa wszyte z tyłu spodni jest z naturalnej skóry i ztego co pamiętam była w sklepie reklama -kowboje będą ich używać aż dośmierci,coś takiego.Była to limtowana seria nawiązująca do tzw. korzeni firmy.Obecnie mam prawie 60 lat i jak schudłem 10kg nadal sporadycznie ich użuywam ,prane setki razy nadal trzymają fason i pomimo wielu przetarć wspaniale pasują do skóry Harley-Davidson.Obecnie żadnej firmie nie opłaca się produkcja tak trwałej odzieży.Levisy kupowane później w Polsce to parodia oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaska
PEPE JEANS, fajne maja fasony , na materiał nigdy i tak nie patzre bo u mnie spodnie obojetnie jaka firma to po kilku miesiacach chodzenia przecierają mi sie w kroku:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtina
Osobiście bardzo sobie cenię spodnie levi's. Według mnie najlepsze jeansy na świecie :) tylko, że niestety drogie. Czasem fajne promocje znajduję w http://www.jeansdom.pl/ więc swoje ulubione spodnie mogę kupić taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrangler ma teraz nową serię ubrań performance denim z wzmocnionymi szwami i kieszeniami, są nieprzemakalne. mężowi zamówiłam takie: http://www.jeans24h.pl/wrangler-ben-clean-green-p-6583.html są fajne. w prawej kieszeni mają taką przegródkę na telefon żeby się nie rysował jak nosi się jeszcze coś innego w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 123
Po roku noszenia spodni Lee możesz wyrzucić do kosza. Mają fajne fasony ale z roku na rok coraz słabsze materiały. Spodnie kupione jeszcze kilka lat temu nosiłem 3-4 lata zanim się poprzecierały, a teraz materiały z których produkują Lee są bardzo słabe (pewnie specjalnie bo jak się przetrą kupuje się nowe i biznes się kręci). Zdecydowania nie polecam - za duża kasa, za słaba jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zagadka powiem
Lee , Wrangler czy Levis to teraz hińska robota i ciulowy materiał , szkoda kasy bo to są szmaty , jedyne co jeszcze może być ok to mustang i big star. Ja kupuję jeansy w C&A te lepsze i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zagadka powiem
chińska miało być sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie chińskie, fakt. i najbardziej mnie zawsze wkurzało jak strasznie czasem śmierdzą spodnie jeansowe. nie lubię przepłacać dlatego znalazłam sklep internetowy gdzie spodnie nie są drogie, i wysyłane są w schludnych kartonikach i o dziwo pachną czymś ładnym. po otworzeniu paczuszki zapach unosił mi się w całym pokoju. więc dla tych którzy nie lubią płacić jakiś chorych pieniędzy polecam denimbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goras
Kupiłem po raz pierwszy od dawna Wranglery, bo mi Levisy pękły w kroku kiedy skakałem przez płot (wytarł sie materiał na zszyciu i spodnie pękły) pomyślałem, co za syf, spodnie w dobrym stanie po trzech latach chodzenia i pękły w kroku? NIEE.. idę do konkurencji. Poszedłem do Wranglera, kupiłem nowoczesne, wytrzmalsze bo z domieszką laycry, jeansy tej komwboyskiej firmy spodnie i pękły na d***e po miesiącu chodzenia. CHODZENIA i siadanie. NIGDY WIĘCEJ SPODNI MARKI WRANGLER! NIGDY WIĘCEJ. NIE POLECAM WRANGLERÓW!!!!!!!! SYF KOMPLETNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony ma w środę urodziny. Jego styl pozostawia wiele do życzenia, ma 22 lata a niestety zamknął się w latach 80. W kółko powtarza, że targowe spodnie, czy spodnie z sieciówek to szajs, i jedyne co warto kupić to coś firmowego. Tak się złożyło, że byłam w dobrym szmateksie w Katowicach w centrum, i ... trafiłam na levisy, czarne jak kruk, w jego rozmiar5ze, zero absolutne zero jakich kolwiek urazów technicznych w cenie ... 38zł z groszami :) Ale się ucieszy :) Oczywiście dokupiłam jeszcze wiele innych dobrych ale tym razem nowych ciuchów typu koszule z krawatami, bluzy itp, by wydostać go z wczesnych lat 80, ale z tego zakupu najbardziej się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss sixty. Mozna kupic w dobrej conie jak sa przeceny. Najelpszej jakosci jeans!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lee-lipa wytrzymują 8 miesięcy, po tym czasie miałam przetarcia-sito, zareklamowałam oczywiście nie uznali, szkoda kasy- kosztowały około 300 zł w sklepie w Białymstoku w auchan-produkcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam denim performers, kupowałam w sklepie internetowym www.jeans24h.pl lecz bardzo długo czekałam na przesyłkę, brak kontaktu z obsługą sklepu, to pewnie jakieś niekompetentny właściciel tego sklepu. Z tego powodu spodnie zwróciłam i kupiłam na www.bluestilo.com tak te same spodnie dostałam na 2 dzień. Spodnie okazały się bardzo wygodne polecam z tej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×