Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bananki

Szukam nowych znajomych we Wrocławiu

Polecane posty

hajduś mozesz mi polecic jakis dobrych i niedrogich fotografów we Wrocławiu? Musimy z mężem porobic zdjęcia do dowodów osobistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hajduś wczoraj nie dałam rady zajrzeć. Późno wrócilismy. Ale na pocieszenie moge dodać, że już niedługo bananki do nas dołączy. Wczoraj dała mi znać. Obecnie jest na wakacjach, spędza czas nad morze i jakos w połowie sierpnia bedzie juz z nami. Tak więc musimy uzbroić się w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaset
ja jestem, ale niestety teraz nie we Wroclawiu lecz w Londynie. Wracam w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Consilla
witam i pozdrawiam Wszystkich 🖐️ :D Czy mogę się dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
consilla pewnie że możesz się dołączyć! Bardzo czekamy na nowe osóbki. Byłoby miło gdyby nasze skromne grono zaczęło się powiekszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️....Consilla witaj...:)alez duchota dzisiaj ,ale dobrze ....nie lubie zimna ,jesieni ...i jak o niej mysle to płakac mi sie chce..mam nadzieje ,ze jeszcze ktos tu zajrzy.....a bananki jeszcze nie wrociła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam znajomych na studiach - na pierwszej imprezie :) pamietam, ze wówczas wracalismy wspolnie jedna taksowka (korporacji www.ztp.pl chyba:)) przyjaznimy sie do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1980
Hej, Szkoda, że tak późno znalazłam ten temat. Ja tez mieszkam od jakiegoś czasu we Wrocławiu i chętnie poznam tu nowe koleżanki :) Mam 35 lat. Byłoby miło spotkać się czasem na kawie i pogadać o wszystkim i o niczym :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vroclava Gardisto
Temat i jego bohaterowie powstał dziewięć lat temu.Co się teraz z nimi wszystkimi dzieje? Czy wszyscy z nich żyją? Jakie prowadzą życie? Czy poznali się w realu? Czy znaleźli upragnionych znajomych? Tego chyba się już nigdy nie dowiemy choć sam temat jest jak zawsze aktualny. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×