Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziiucha

Jak dbacie o swój wygląd, co Ciwczycie?

Polecane posty

Gość ziiucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiteeeeta
a ja jem wszystko na co mam ochote, nic nie ćwicze..brzuszek mam płaski waże 47 kg przy wzroscie 158..uwielbiam słodycze ...nie dbam o linie i wyglądam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiucha
callanetics?? Co to takiego, hehe? pierwsze słysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD czasu do czasu Rower GOdzinka na ciwczenia/ Rozciąganie, rowerykw powietrzu, przysiady,nozyce, etc/ I równiez basen ,ale to żadko Hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower, prawie codziennie hula hop przysiady ja i tak jestem chuda okrutnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
No to super nikiteeeeta, że się pochwaliłaś. To nic, że słodycze rujnują zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie od stycznia (z małymi przerwami) pół godziny orbitrek + pół godziny hula hop, a ostanio codziennie jeszcze 20min ćwiczeń na dolną część mięśni brzucha. W międzyczasie były narty, po których leczyłam kolano, i bieganie, po którym leczyłam kostkę;-D Próbowałam też callaneticsu, po którym leczyłam kontuzję ramienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella_block
czesto szybko spaceruje jezdze rowerem, duuuzoo i obecnie zaczelam cwiczyc a6w :) za mna juz 10dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiucha
Niexle niexle dziewczyny :) Wytrwałe jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaka
Od dwóch lat chodzę do siłowni. Efekty rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiucha
Ja ćwiczyłam ,ale przerwałam trening na miesiac i teraz zabieram sie znow do roboty , Pracuje nad nogami, zestaw cwiczen,wziełam własnie z forum kafe. Jak narazie tydzien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samll girl
staram sie jak najczesciej cwiczyc... rozne cw na miesnie brzucha, rozciagajace i na nogi... polecam to: www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 poczatkowo mialam problem chyba z 3 cwiczeniami... teraz juz tylko z jednym :) no i od czasu do czasu rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjakaka
Nigdy po ćwiczeniach w domu nie widziałam żadnego efektu. Pic na wodę a nie ćwiczenie. Odkąd chodzę do siłowni przemodelowałam całą sylwetkę. Mam kaloryferem i wyeksponowane ładnie mięśnie ramion i ud. No i 10 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od święta coś tam sobie poćwiczę :P po wczorajszym basenie nie mogę się schylać :P a czasem mam tak, że potrafię ćwiczyć codziennie po godzinie, ale już dawno mnie to szczęście nie dopadło :( i preferuję rower (ach ten wiatr we włosach :P) i ćwiczenia rozciągające - taka moja joga :P nie lubię natomiast biegać i żadnych stepperków, bo mi coś strzyka w kolanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samll girl
cwiczeia w domu daja... jak sie cwiczy regulranie, ja cwiczylam i bylo wszytsko ok. przestalam na jakies kilka miesiecy i pojawil sie gdzie niegdzie maly tluszczyk... teraz znow z nim walcze i nie dam za wygrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz jedz słodycze :) od tego się wyrabiają mięśnie żuchwy ;) a poważnie mówiąc, lepiej się czuję jak ćwiczę, jestem szczupła, ale mimo wszystko inaczej wygląda brzuch jak się ćwiczy, a inaczej jak się obija ;) Ja brzuszki, albo hula hop i codziennie chodzę około godziny i to biegusiem, bo ja jak Forrest Gump, jak idę to biegnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaa12
próbuję odżywiać się zdrowo - to po pierwsze! jeżdżę na rowerze i biegam, a zimą narty narty i jeszcze raz narty! w każdej wolnej chwili wyjeżdżam na stoki! co rok wymieniam narty w tym sklepie i z roku na rok jeżdżę coraz lepiej poprzez dopasowanie nart do mojej sylwetki i sposobu jazdy :D ! http://www.skicentrum.pl/narty/zjazdowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczkaola
ja chodzę na fitness i na silownie , uwielbiam masaze ale te drogie w tym miesiącu nie dam rady . Fajnie jest też wyjechac na weekend jakies SPA -byłam polecam rewelka. Obecnie do diety dodaje zieloną kawę max- jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×