Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkop

zbyt szybka erekcja

Polecane posty

Gość lkop

Mam problem- moj chłopak zbyt szybko dochodzi.Kiedy sie kochamy ja sie dopiero rozkrecam a on juz nie moze wytrzymac i dochodzi.Sex nie sprawia mi przyjemnosci.Po orgazmmie w ciagu 4 min. gotowy jest na kolejny stosunek ale ja nie chce tak!Nawet jak "wale mu"to potrzeba mu 4-5 min.To przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumei nie wiem czy nie lepiej tak. U mnie sex jest dlugi, wyczerpujacy ale moj chlopak nie moze dojsc. Sprawia mu to przyjemnosc itd no ale dosc nie moze... Sprobuj moze go powoli rozkrecac , z czasem wydluzac czas pieszczot idt moze w ten sposob wolniej bedzie dochodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie jestem w 6 miesia
nie znając podstaw nie zabierajcie isę gówniary za pierdolenie. erekcja to wzwód a to ze szybko dochodzi to inna sprawa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z cyklu
jak to robia kroliki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetazak101
mój pierwszy narzeczony miał cholerny problem z przedwczesnym wytryskiem i ze wzwodem później w odpowiednim momencie przed wprowadzeniem członka do pochwy, okazało się że to od częstej masturbacji jak był nastolatkiem (podobno robił sam sobie dobrze 4-5 razy na dzień, chodziliśmy do seksuloga-zki ale i tak dałam sobie z nim spokój, nic nie pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×