Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość jestes zwyklym przesmiewca
Czy moderator nie ma nic innego do roboty, tylko ciagle obserwowac ten watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp.
Nie ma :D No chyba, ze pozgłaszasz do smietnika inne tematy/posty do wykasowania to bedzie miał co robić :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam laser i czołg
TQM mam nadzieję że masz jescze Valium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 453534
skoro moderatorze usuwasz moje wpisy, to czemu nie usuwasz wpisow TQM kiedy wszystkich tu obrazal? Nawet niektore dziewczyny poczuly sie urazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 453534
Teraz to i tak nie ma znaczenia, bo to bylo z 5 stron wstecz, a tego juz pewnie nikt nie czyta. Ale czemu jego obrazliwe wpisy nie byly skakowane natychmiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie zgłosił? Po to jest śmietnik, aby podawać propozycje do wykasowania. Moderatorzy nie są w stanie przeczytać każdego topiku na kafe. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam laser i czołg
a czy są w stanie przeczytać to co kasują, czy to zależy od widzimisie jakiegos....dupka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnold b
optymisci sa ograniczeni umyslowo,albo udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia smutnooka
pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄 👄 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlem na chwile. Widze bez zmian :( nadal pustki Tacy zajeci jestescie wszyscy, czy sobie odpusciliscie ten watek? Ja zaraz ide sobie obejrzec film na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) tu sie dzieja dziwne rzeczy, zwlaszcza zabawy TQM i jego kolegi są zenujace, z jednej jak i drugiej strony, ale nie wnikam, jednak fałsz potrafie rozpoznac... to tyle a tak w ogole bylem dzis na dzialce - jednak jestem sierotą :O Kopałem piłke, wywrociłem sie i upadłem na nadgarstek... BOLI :O ale mniejsza z bolem fizycznym, bardziej boli to ze jestem ciamajda.... Zauwazyłem ze nie \"czuje\" w pełni swojego ciała, moje ruchy maja koordynacje jak u uczącego sie chodzic dziecka (z charakterystycznymi wyciagnietymi przed siebie rękoma które pozwalają dziecku bezpiecznie wyhamować na nodze rodzica). Mniej wiecej tak własnie sie poruszam. Niestety, skoro w 23 lata nie udało mi sie nauczyc dobrze chodzic, to jakim niby cudem mam uprawiac jakis sport? Gdy ide ulicą mam dwa wyjscia by sie nie przewrocic - albo ide powoli stawiajac \"bocianie\", zamaszyste kroki, pozwalajace mi zabezpieczyc sie przed nierownosciami chodnika, i dzieki temu moge miec głowe uniesiona (i wtedy np patrzec w oczy mijających mnie dziewcząt 🌻) albo spuszczam głowe w dół i wowczas obserwując chodnik moge nieco przyspieszyc kroku. Wtedy zamiast patrzec w oczy kobiet liczę sobie płyty chodnikowe - podobno inteligentni ludzie sie nie nudzą ;) Jednak chcialbym kiedys tak normalne isc. Isc bez myslenia ze ide i musze stawiac krok za krokiem. Jakby powiedzial trener Tajner \"brak mi automatyzmu\" i to jest prawda.... powiedzcie....ma ktos tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakcih ludzi? dajesz sie podpuszczac jednej osobie, ale co powiesz o pąponie? ona tez jest prowokatorka? wczesniej tez miales juz akcje z Trzecia Swinka i co? ze niby wszyscy to prowokatrzy, opanuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:26 tu jest wypowiedz pąpona, potem Twoja reakcja na tej samej stronie. Byl jeszcze jeden Twoj wpis o ile pamietam ale moze zostal usuniety, a moze zle pamietalem.... Takie teksty wlasnie na poziomie gimnazjum... :O ZwyklaDziewucha - :D ---->❤️ :D Jakiez powitanie :D Czuje sie wyrozniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan TQM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatek - Wakacje Jasia Fasoli :D kocham zycie prawdziwy - tez mam problemy z chodzeniem :o podobno chodze bardzo sztywno, ale przestalem sie tym przejmowac :P The Quiet Man - przystopuj troche, please ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te Twoje wpisy, to leje ze smiechu :D trampolina rzadzi :P I to nie ja mam problemy z chodzeniem, tylko ludzie. Mi jest dobrze, a jak ludziom sie nie podoba moj chod, to niech nie patrza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze, zeby nazwac Cie klamca, ale moze Ty umiesz czytac miedzy wierszami :D I nie jest mi smutno :D prostuje sie :P nawet za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, klocic sie zaczeliscie, nie spodziewalam sie. ;] co do tego chodzenia, to mam taka sugestie, iz bierze sie to z braku pewnosci siebie. takie chodzenie niepewne, niezdarne z szukaniem we wszystkim oparcia tymi wyciagnietymi rekoma oznacza, ze przydaloby sie odnalezc i upewnic w swoich przekonaniach. stanac przed lustrem, zalozyc ciemne okulary, powiedziec sobie \'jestem de bestest\' i heja na miasto pocwiczyc chodzenie. ;d i nie chodzi o to, zeby genialnie wygladac, mozna byc dobrym przeciez w roznych dziedzinach, dobrze rysowac, robic dobre zdjecia, rozwiazywac zagadki programistyczne, robic fajne strony internetowe... gdy cos wychodzi ponadprzecietnie, czlowiek od razu czuje sie lepiej. uwazam, ze niektorym z was brak jakiejs wlasnej domeny, pola do popisu, na ktorym czulibyscie sie naprawde pewnie, aby moc ta pewnosc siebie przeniesc na reszte dziedzin zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnold b
TQM cokolwiek ci w zyciu nie wychodzi wszyscy już wiedzą dlaczego. patrz czasami w lustro,patrz długo.najlepiej prosto w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek milczy, tez nie wiem co sie stało.... niuł brend - szukałem juz swojej dziedziny :D grałem w piłke (i w ogole sport) - porazka, nauka - mierniak pogrywalem sobie na jakims instrumencie klawiszowym - znudzil mnie zaczalem programowac - bawilem sie z turbo pascalem - zrobilem program ktory pytal ile masz lat i w zalenosci od odpowiedzi mowil : \"ale jestes stary\" \"ale jestes mlody\" \"czyli jestes w srednim wieku\" :O - czulem ze mistrzem nie bede w tym... jesli ktos chce to moge jeszcze zaspiewac :D (uwielbiam sobie spiewac) :D a w czarnych okularach juz w ogole nie widze gdzie ide :D PS. Nie karmic trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×