Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość fdsa21
skąd u Ciebie tyle optymizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
A swoją drogą, to gdzie jest Kocham Życie, czy jak on teraz ma? Pewnie rzucił swój temat dla dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Bo jestem zdrowa, mam 2 ręce i nie urodziłam się w Afryce...? Czy to dobre powody? Naprawdę inni mają gorzej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsa21
jest ktoś, kto Cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Optymizm zazwyczaj bierze sie z pokonywanych trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Angolek to idealna laska dla Kocham Życie. Na moje to on powinien siedzieć przy kompie 24 na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly maggot dlaczego uważasz, że jestem idealną laską dla kocham życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Bo jesteś cierpliwa, wesoła i napewno byś go nie wystraszyła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Moja przyjaciółkę wczoraj na wsi pogoniły dziki. Boże jak ja jej zazdroszczę takiego życia. W porownaniu z Łubianką miasto jest przeraźliwie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Dziękuję. ;) Ale mogę mu się nie spodobać wizualnie i co wtedy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Z opisu wynika, że on też może się Tobie nie spodobać. Ale przecież nie wygląd jest najważniejszy, tylko charakter. Chyby wygląd był najważniejszy, to wszyscy by mnie kochali, a tak mnie niecierpią... W najgorszym wypadku po prostu nic z tego nie wyjdzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że forum to nie najlepsze miejsce na miłość. :p A poza tym ja wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, więc spoko. :) A dlaczego niby inni Cię nie cierpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Bo życie ma dla mnie wartość tylko wtedy, kiedy mogę je stracić. Czasem jestem atrakcją turystyczną jak siedzę na parapecie na czwartym piętrze. Ale nie chcę sie zabić, bo jeszcze może być zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Poza tym nie umiem przegrywać. Co nie znaczy że nigdy nie przegrywam. Po prostu za każdym razem robię sceny i się wykłócam... Głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssilly maggot
Ale nie jestem agresywna, czy coś. Wiem, skąd sie bierze śnieg, ale wcale na to nie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol! Ja też nie umiem przegrywać. :) Jestem nieprzewidywalna. Jest ok a za godzinę lepiej się do mnie nie odzywać, bo jestem wściekła jak osa. Naprawdę mam dziwny charakter albo raczej ciężki, a jakoś nie ma osób, który mnie nie cierpią. Przynajmniej nie dają mi tego odczuć. :) Każdy z nas jest taki jaki jest i musimy to zaakceptować. Tobie się wydaje, że masz jakieś wady, a tak naprawdę druga osoba może ich nie dostrzegać albo uznać to za zalety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujacy
czekam na smierc bo zycie jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tutaj coś dla Was wszystkich. :) Wiem, że nie każdy przypada za taką muzyką, ale ta nutka niesie całkiem fajny przekaz. A w dodatku jacyś kolesie opatrzyli ją \"obrazem\" i nagrali filmik to tej piosenki. :) Ja osobiście bardzo ją lubię i mam nadzieję, że chociaż niektórym z Was się spodoba. ;) Pozdrawiam i miłego słuchania życzę... ;) http://pl.youtube.com/watch?v=ETO-jb0yyMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, znow sie dzieje :D i jakiez rozmowy :D no i witamy \"dobrze to znam\" :D nawet czarny kolor przywdzial :D gdzies sie podziewal? i tak nikt nie uwierzy ze miales co robic w tzw \"realu\" :D ja wlasnie wrocilem z dalekiej podrozy. Nie chce sie powtarzac, ale dzis znow dotknałem kobiecego palca ❤️. Było to podczas odbierania reszty. Pani koło 40-tki, \"dobrze zbudowana\" ze tak sie wyraze. Tylko tym razem nie mialem zamiaru dotknać, ale gdy poczułem ze ona dotknęła, zrobiło mi sie bardzo miło ❤️ Kto wie, moze ona jest taka jak ja i tez w ten sposob \"podrywa\" ;) Zarty zartami, ale po takich sytuacjach az milo sie wraca do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx4x44x
kocham Cię Angolku!!!!!!!!!!! choć na razie mnie nie znasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx4x44x
taki miły Angolek, w sam raz do kochania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx4x44x
chcesz mi dać kosza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wolałabym, żebyś dodał tutaj coś od siebie. :p Np czy też masz takie problemy jak my itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx4x44x
Niestety nie wiem jakie macie problemy staram się być pozytywnie nastawiony do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx4x44x
Nie czytałem, a nazbierało się tego sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×