Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Jak czytałam poprzednie strony, to aż mi się źle zrobiło. na tym polega związek? na macaniu cycków? (których nigdy nie będę miała) na ruchach... jakichśtam? (co to w ogóle jest do cholery?? ... dobra, nie chcę wiedzieć) i po co ten nalot na KŻ??!!! olał nas, więc teraz proponuję olać jego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne... bo jakoś nikt nie potrafi go olać. :p Ciekawe tylko ilu z wszystkich zainteresowanych ma dobre intencje... Hmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związki wcale nie są fajne. już sama nazwa wskazuje WIĄZANIE. kto normalny chce być związany? lepiej mieć więcej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce być związana :P czyli wychodzi na to,ze jestem nienormalna... :D związki naprawde moga być fajne jesli dwie osoby angazują sie z takim samym nasileniem :) . Gorzej gdy jedno z zaangazowanych nagle zmienia zdanie bądz sam nie wie czego chce , jak w przypadku mojego \" jeszcze nie chlopaka\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę być związana... :) I mam nawet konkretnego kandydata, ale... No właśnie \"ale\"... :o To niesprawiedliwe... Grrr... ***ellie nie przejmuj się. Przytulam... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukaj sobie kogoś w swoim
wieku a nie 13 lat starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie tym nie przejmowac , ale drażni mnie strasznie jego zachowanie wobec mnie, znika i pojawia sie jak mu sie podoba :( , czas sie ztym \" wciąż nie moim chłopakiem\" pozegnac :( . Angolku dziekuje i tez sie nie przejmuj, moze sie jeszcze jakos ułozy, bez zadnych "ale'" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ułoży się, bo musi się ułożyć, starasz się nie przejmować, ale się przejmujesz... a zaraz musi się układać z nim?? mało to chłopców na tym świecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnego dnia a ja wygrałem życie nagle oświadczy że znalazł laskę i wszyscy będziemy walić głowami o ścianę, że byliśmy takimi idiotami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×